Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юрій Медведєв взяв участь у науково-практичній конференції Роздрукувати

9 вересня у приміщенні Вінницької  обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва відбулася науково-практична конференція „Роль та місце Свято – Усікновенського Лядівського скельного  чоловічого монастиря у духовно – культурному житті Подільського краю”.

Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир – один із найдавніших в Україні. Заснований він у 1013 році родоначальником руського чернецтва преподобним Антонієм Печерським на його шляху зі святої гори Афон до Києва. Історики називають Лядовську обитель дивним пам’ятником загадкового минулого й відзначають його духовну та культурну значимість протягом більш ніж 1000-річної історії Православ’я на нашій землі.

Учасників конференції від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка  та депутатського корпусу привітав заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

- Ми повинні всіма силами відроджувати древню Лядівську обитель. Тому головне наше завдання збереження та популяризація визначної вітчизняної пам’ятки, як духовної спадщини, здійснення заходів, спрямованих на збереження, реставрацію та реабілітацію Скельного монастиря, відкриття туристичного і паломницького маршрутів та організацію подорожей і екскурсій. Сподіваюся, що робота науково-практичної конференції пройде плідно, адже сьогодні тут зібралися справжні краєлюби та краєзнавці, котрі вивчають свій край не лише в межах професійних обов’язків, але і як його жителі, громадяни, що щиро люблять та прагнуть знати свій рідний край. Впевнений, це зібрання стане ще одним кроком на шляху активізації дослідження та поширення знань про найдавніший в Україні скельний монастир,- сказав у своєму вітальному слові Юрій Медведєв.

Повернутись Створено: 9 вересня 2013 року, 17:35 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація