23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Юрій Семенюк ініціював розгляд питання щодо ремонту флюорографу в Крижополі Роздрукувати

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк відвідав Крижопільський  районний медичний центр  первинної  медико-санітарної допомоги та провів зустріч з працівниками медичного закладу. На зустрічі ключовим питанням стало те, що з травня цього року не вирішується питання щодо придбання нового чи капітального ремонту існуючого флюорографічного цифрового апарата 12-Ф7 «Україна».  Лікарню відвідали фахівці медичної галузі, які надали пропозиції та погодились все обладнання апарата, окрім корпусу, замінити на нове. Вартість цих робіт коштуватиме 625 тисяч гривень.  Цього ж дня Юрій Семенюк порушив це питання перед керівництвом Крижопільського району.

Наступного дня, під час чергової 15 сесії 7 скликання Крижопільської  районної ради, депутат обласної Ради Юрій Семенюк поінформував своїх районних колег про необхідність негайного вирішення питання придбання чи капітального ремонту цифрового флюорографа.  Детальне пояснення з цього приводу надали головний лікар закладу Леся Килімник та її заступник Неля Шевчук.

Спільними зусиллями було вирішено, що на наступній сесії в повному обсязі виділити кошти на ремонт цифрового флюорографа та, по можливості, закупити комплекс  КРДЦ-03-АЛЬФА, призначений для проведення цифрових рентгенографічних досліджень.

- Також я зробив депутатське звернення до головного лікаря Крижопільської лікарні щодо стану автомобіля швидкої допомоги «Соболь», - каже Юрій Семенюк. – Запитав,  чому не подано звернення на розгляд сесії Крижопільської  районної ради на виділення коштів щодо повної  комплектації  медичним обладнанням  щойно закупленого нового реанімобіля, вартістю понад 1 мільйон гривень. Також оформив звернення до голови Крижопільської РДА, керівника відділу освіти Крижопільської РДА та директорів опорних шкіл, які мають в користуванні шкільні автобуси, щодо питання, затримки виготовлення проектної документації на будівництво гаражів та допоміжного приміщення щодо утримання та ремонту шкільних автобусів.

Повернутись Створено: 19 серпня 2017 року, 12:57 Переглядів: 535

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація