Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юрій Семенюк ініціював розгляд питання щодо ремонту флюорографу в Крижополі Роздрукувати

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк відвідав Крижопільський  районний медичний центр  первинної  медико-санітарної допомоги та провів зустріч з працівниками медичного закладу. На зустрічі ключовим питанням стало те, що з травня цього року не вирішується питання щодо придбання нового чи капітального ремонту існуючого флюорографічного цифрового апарата 12-Ф7 «Україна».  Лікарню відвідали фахівці медичної галузі, які надали пропозиції та погодились все обладнання апарата, окрім корпусу, замінити на нове. Вартість цих робіт коштуватиме 625 тисяч гривень.  Цього ж дня Юрій Семенюк порушив це питання перед керівництвом Крижопільського району.

Наступного дня, під час чергової 15 сесії 7 скликання Крижопільської  районної ради, депутат обласної Ради Юрій Семенюк поінформував своїх районних колег про необхідність негайного вирішення питання придбання чи капітального ремонту цифрового флюорографа.  Детальне пояснення з цього приводу надали головний лікар закладу Леся Килімник та її заступник Неля Шевчук.

Спільними зусиллями було вирішено, що на наступній сесії в повному обсязі виділити кошти на ремонт цифрового флюорографа та, по можливості, закупити комплекс  КРДЦ-03-АЛЬФА, призначений для проведення цифрових рентгенографічних досліджень.

- Також я зробив депутатське звернення до головного лікаря Крижопільської лікарні щодо стану автомобіля швидкої допомоги «Соболь», - каже Юрій Семенюк. – Запитав,  чому не подано звернення на розгляд сесії Крижопільської  районної ради на виділення коштів щодо повної  комплектації  медичним обладнанням  щойно закупленого нового реанімобіля, вартістю понад 1 мільйон гривень. Також оформив звернення до голови Крижопільської РДА, керівника відділу освіти Крижопільської РДА та директорів опорних шкіл, які мають в користуванні шкільні автобуси, щодо питання, затримки виготовлення проектної документації на будівництво гаражів та допоміжного приміщення щодо утримання та ремонту шкільних автобусів.

Повернутись Створено: 19 серпня 2017 року, 12:57 Переглядів: 621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація