23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Юрій Семенюк став депутатом обласної Ради Роздрукувати

У сесійній залі обласної Ради розпочалося пленарне засідання  позачергової  15-ї сесії обласної Ради 7 скликання, під час якого зареєструвалося 63 депутати із 84. Був обраний секретаріат, до складу якого увійшли Ірина Колесник від об’єднання «Самопоміч», Володимир Василишен від Аграрної партії України та Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв  Революції Гідності, а заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  подякувала депутатам обласної Ради, які брали участь у тих буремних подіях і сьогодні продовжують своєю допомогою підтримувати наших воїнів у зоні АТО.  Людмила Щербаківська  та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручили державні нагороди - орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено учасника Революції Гідності з м. Жмеринки Леоніда Михайловича Костогриза та медаллю «За сприяння Збройним Силам України» Андрія Сергійовича Сірака, який є начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради».

Головуюча на сесії Людмила Щербаківська нагадала присутнім, що на минулому пленарному засіданні позачергової 14-ї сесії обласної Ради було прийнято рішення  про дострокове припинення повноважень депутата обласної Ради, заступника голови обласної Ради Олександра Качура. В зв’язку з цим, 17 лютого відбулося засідання Вінницької обласної виборчої комісії. Її голова Роман Журавель поінформував про рішення Вінницької обласної виборчої комісії  та оголосив, що депутатом обласної Ради  став Юрій Семенюк. До цього часу Юрій Васильович був депутатом Крижопільської районної ради. Людмила Щербаківська та Валерій Коровій вручили Юрію Семенюку посвідчення депутата обласної Ради 7 скликання та карточку для голосування.

Перед початком голосування надійшло дві пропозиції про внесення змін до порядку денного. Від об’єднання «Самопоміч» -  «Про затвердження звернення  до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо визнання тимчасової окупації окремої території України Російською Федерацію» та пункт «Різне». Таким чином,  до порядку денного 15-ї позачергової сесії обласної Ради 7 скликання внесено  п’ять питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 11:07 Переглядів: 1265

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація