Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Юрій Семенюк став депутатом обласної Ради Роздрукувати

У сесійній залі обласної Ради розпочалося пленарне засідання  позачергової  15-ї сесії обласної Ради 7 скликання, під час якого зареєструвалося 63 депутати із 84. Був обраний секретаріат, до складу якого увійшли Ірина Колесник від об’єднання «Самопоміч», Володимир Василишен від Аграрної партії України та Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв  Революції Гідності, а заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  подякувала депутатам обласної Ради, які брали участь у тих буремних подіях і сьогодні продовжують своєю допомогою підтримувати наших воїнів у зоні АТО.  Людмила Щербаківська  та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручили державні нагороди - орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено учасника Революції Гідності з м. Жмеринки Леоніда Михайловича Костогриза та медаллю «За сприяння Збройним Силам України» Андрія Сергійовича Сірака, який є начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради».

Головуюча на сесії Людмила Щербаківська нагадала присутнім, що на минулому пленарному засіданні позачергової 14-ї сесії обласної Ради було прийнято рішення  про дострокове припинення повноважень депутата обласної Ради, заступника голови обласної Ради Олександра Качура. В зв’язку з цим, 17 лютого відбулося засідання Вінницької обласної виборчої комісії. Її голова Роман Журавель поінформував про рішення Вінницької обласної виборчої комісії  та оголосив, що депутатом обласної Ради  став Юрій Семенюк. До цього часу Юрій Васильович був депутатом Крижопільської районної ради. Людмила Щербаківська та Валерій Коровій вручили Юрію Семенюку посвідчення депутата обласної Ради 7 скликання та карточку для голосування.

Перед початком голосування надійшло дві пропозиції про внесення змін до порядку денного. Від об’єднання «Самопоміч» -  «Про затвердження звернення  до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо визнання тимчасової окупації окремої території України Російською Федерацію» та пункт «Різне». Таким чином,  до порядку денного 15-ї позачергової сесії обласної Ради 7 скликання внесено  п’ять питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 11:07 Переглядів: 1644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація