Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юрій Семенюк став депутатом обласної Ради Роздрукувати

У сесійній залі обласної Ради розпочалося пленарне засідання  позачергової  15-ї сесії обласної Ради 7 скликання, під час якого зареєструвалося 63 депутати із 84. Був обраний секретаріат, до складу якого увійшли Ірина Колесник від об’єднання «Самопоміч», Володимир Василишен від Аграрної партії України та Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв  Революції Гідності, а заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  подякувала депутатам обласної Ради, які брали участь у тих буремних подіях і сьогодні продовжують своєю допомогою підтримувати наших воїнів у зоні АТО.  Людмила Щербаківська  та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручили державні нагороди - орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено учасника Революції Гідності з м. Жмеринки Леоніда Михайловича Костогриза та медаллю «За сприяння Збройним Силам України» Андрія Сергійовича Сірака, який є начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради».

Головуюча на сесії Людмила Щербаківська нагадала присутнім, що на минулому пленарному засіданні позачергової 14-ї сесії обласної Ради було прийнято рішення  про дострокове припинення повноважень депутата обласної Ради, заступника голови обласної Ради Олександра Качура. В зв’язку з цим, 17 лютого відбулося засідання Вінницької обласної виборчої комісії. Її голова Роман Журавель поінформував про рішення Вінницької обласної виборчої комісії  та оголосив, що депутатом обласної Ради  став Юрій Семенюк. До цього часу Юрій Васильович був депутатом Крижопільської районної ради. Людмила Щербаківська та Валерій Коровій вручили Юрію Семенюку посвідчення депутата обласної Ради 7 скликання та карточку для голосування.

Перед початком голосування надійшло дві пропозиції про внесення змін до порядку денного. Від об’єднання «Самопоміч» -  «Про затвердження звернення  до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо визнання тимчасової окупації окремої території України Російською Федерацію» та пункт «Різне». Таким чином,  до порядку денного 15-ї позачергової сесії обласної Ради 7 скликання внесено  п’ять питань.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 11:07 Переглядів: 1442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація