23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Юристів Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

7 жовтня у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені Дню юриста України. Служителів Феміди привітав голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з професійним днем. Це свято людей, які своїм словом та ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, – наголосив Геннадій Федорович, звертаючись до правозахисників Вінниччини. – Важко уявити сферу діяльності, підприємство, організацію, установу, які б зуміли обійтися без юридичної допомоги. Сьогодні, коли Україна рухається в бік європейського співтовариства і розбудовується наша незалежна демократична держава, в якій гарантовані права і свободи кожного громадянина, роль юристів, правників з кожним днем все зростає.

Геннадій Мазур побажав служителям Феміди міцного здоров’я, добробуту, мирного неба й нових здобутків у професійній діяльності.

Під час урочистостей кращих працівників юридичної галузі нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

День юриста України відзначають з 1997 року після прийняття Президентом України Указу № 1022/97, відповідно до якого день святкування було обрано 8 жовтня. 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 16:43 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація