Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Юристів Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

7 жовтня у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені Дню юриста України. Служителів Феміди привітав голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з професійним днем. Це свято людей, які своїм словом та ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, – наголосив Геннадій Федорович, звертаючись до правозахисників Вінниччини. – Важко уявити сферу діяльності, підприємство, організацію, установу, які б зуміли обійтися без юридичної допомоги. Сьогодні, коли Україна рухається в бік європейського співтовариства і розбудовується наша незалежна демократична держава, в якій гарантовані права і свободи кожного громадянина, роль юристів, правників з кожним днем все зростає.

Геннадій Мазур побажав служителям Феміди міцного здоров’я, добробуту, мирного неба й нових здобутків у професійній діяльності.

Під час урочистостей кращих працівників юридичної галузі нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

День юриста України відзначають з 1997 року після прийняття Президентом України Указу № 1022/97, відповідно до якого день святкування було обрано 8 жовтня. 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 16:43 Переглядів: 1095

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація