Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юристів Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

7 жовтня у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені Дню юриста України. Служителів Феміди привітав голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з професійним днем. Це свято людей, які своїм словом та ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, – наголосив Геннадій Федорович, звертаючись до правозахисників Вінниччини. – Важко уявити сферу діяльності, підприємство, організацію, установу, які б зуміли обійтися без юридичної допомоги. Сьогодні, коли Україна рухається в бік європейського співтовариства і розбудовується наша незалежна демократична держава, в якій гарантовані права і свободи кожного громадянина, роль юристів, правників з кожним днем все зростає.

Геннадій Мазур побажав служителям Феміди міцного здоров’я, добробуту, мирного неба й нових здобутків у професійній діяльності.

Під час урочистостей кращих працівників юридичної галузі нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

День юриста України відзначають з 1997 року після прийняття Президентом України Указу № 1022/97, відповідно до якого день святкування було обрано 8 жовтня. 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2016 року, 16:43 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація