Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юрія Павленка пропонують для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Роздрукувати

На адресу голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшла заява Вінницькаої Громадської спілки «Рух за очищення від корупції» з клопотанням нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України Павленка Юрія Євенійовича, у зв'язку із 24-ою річницею проголошення Незалежності України.

Як зазначено у заяві, Павленко Ю.Є. з 2011 року брав активну участь у громадсько- політичному житті Вінниччини. Був організатором і активним учасником цілої низки резонансних національно-патріотичних молодіжних політичних акцій у м. Вінниці та м. Києві. Був також активним учасником майже всіх політичних акцій, що організовувались і проводились національно-демократичними силами Вінниччини. Є одним із найактивніших учасників Революції Гідності, Вінницького і Київського Майданів. Двічі - 25.01.2014 року і 06.12.2014 року- Віче обирало його до складу ради Вінницького Майдану. З 25 січня - до звільнення у лютому 2014 року був комендантом зайнятого народним повстанням адміністративного будинку Вінницької облдержадміністрації. Віче Вінницького Майдану обирало його також головою новоствореного «народного трибуналу» і керівником напрямів діяльності з люстрації та подолання корупції.

Юрій Павленко користується величезним авторитетом в середовищі демократичної громадськості та активу Вінницького Майдану. Має добрі організаторські здібності, харизму бути впливовим на патріотично та демократично налаштованих людей, особливо на молодь. Сміливий, чесний, винахідливий, самовідданий патріот України, прагне правди і справедливості.

Голова обласної Ради Сергій Свитко  скерував звернення на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики. В разі прийняття комісією позитивного висновку  щодо цієї кандидатури, відповідний проект розпорядження голови обласної Ради буде внесений  на затвердження  чергової сесії. 

Повернутись Створено: 23 липня 2015 року, 20:09 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація