Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали медичний коледж із 90-річчям

Обласна Рада та облдержадміністрація привітали викладачів і студентів Вінницького медичного коледжу імені академіка Д.К.Заболотного із 90-річчям від дня заснування закладу. 20 жовтня в актовій залі коледжу відбулося урочисте свято з нагоди ювілею. Керуючий справами виконавчого апарату облради Степан Нешик та заступник голови ОДА Любов Спірідонова прибули на захід, аби передати подарунки та вітальний адрес від Сергія Татусяка та Миколи Джиги.

У вітальному посланні керівників області до викладачів та студентів коледжу йдеться: «90 років для навчального закладу – це тільки зрілість, яка дозволяє професійно зростати та заявляти про себе новими поколіннями достойних випускників, як на рідній Вінниччині, так і в Україні. За багаторічну історію ваш коледж став другою домівкою не одному поколінню студентів та професійним п’єдесталом багатьом педагогам. Всі ці роки ім’я Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного робили справжні професіонали. Але, безумовно, ваше головне надбання – ваші вихованці! Батьківщині потрібні медичні спеціалісти – професіонали із конкурентоздатними знаннями. Як відомо, у вашому навчальному закладі молодь здобуває саме таку освіту, – наголосили С.Татусяк та М.Джига.
Від їхнього імені С.Нешик та Л.Спірідонова подарували ювілярам книги із серії «Україна: історія великого народу». Натомість адміністрація коледжу організувала для усіх присутніх святковий концерт.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1170

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація