Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Олександр Домбровський отримав обласну відзнаку

Директор Інституту глобальних трансформацій, депутат обласної Ради Олександр Домбровський отримав найвищу нагороду Вінницької області – відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман вручили колезі нагороду у зв’язку із 50-річчям від дня народження.

10 липня відзнаку ювіляру було вручено у присутності керівників області, начальників управлінь, депутатів обласної Ради. Вітаючи Олександра Георгійовича з днем народження та відзнакою, Сергій Татусяк сказав:
– Я впевнений, що той шлях, який пройшов разом з нами Олександр Георгійович на різних щаблях становлення, – як особистості, в державній владі, місцевому самоврядуванні, – та сторінка життя є яскрава. І ті хороші починання, які мали місце, я впевнений, матимуть логічне продовження в подальших діях, тому що це тільки початок великої кропіткої державницької роботи, яка попереду у ювіляра, – зауважив голова обласної Ради.
В свою чергу Микола Джига зачитав ювіляру вітальний адрес, який надійшов від Президента України Віктора Януковича.

Довідка: Домбровський Олександр Георгійович народився 7 липня 1962 року в місті Калинівка Вінницької області.
2002-2005 рр. – Вінницький міський голова; 2005-2010 рр. – голова Вінницької обласної державної адміністрації; депутат Вінницької обласної Ради 5 та 6 скликань.

 

Повернутись Створено: 11 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація