23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Домбровський отримав обласну відзнаку

Директор Інституту глобальних трансформацій, депутат обласної Ради Олександр Домбровський отримав найвищу нагороду Вінницької області – відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман вручили колезі нагороду у зв’язку із 50-річчям від дня народження.

10 липня відзнаку ювіляру було вручено у присутності керівників області, начальників управлінь, депутатів обласної Ради. Вітаючи Олександра Георгійовича з днем народження та відзнакою, Сергій Татусяк сказав:
– Я впевнений, що той шлях, який пройшов разом з нами Олександр Георгійович на різних щаблях становлення, – як особистості, в державній владі, місцевому самоврядуванні, – та сторінка життя є яскрава. І ті хороші починання, які мали місце, я впевнений, матимуть логічне продовження в подальших діях, тому що це тільки початок великої кропіткої державницької роботи, яка попереду у ювіляра, – зауважив голова обласної Ради.
В свою чергу Микола Джига зачитав ювіляру вітальний адрес, який надійшов від Президента України Віктора Януковича.

Довідка: Домбровський Олександр Георгійович народився 7 липня 1962 року в місті Калинівка Вінницької області.
2002-2005 рр. – Вінницький міський голова; 2005-2010 рр. – голова Вінницької обласної державної адміністрації; депутат Вінницької обласної Ради 5 та 6 скликань.

 

Повернутись Створено: 11 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація