23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей колективу Роздрукувати

Дитячий хор Спасо-Преображенського собору відзначив 20-річчя

З нагоди 20-річчя з часу заснування дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці відбувся святковий концерт «Різдво Христове в музичних традиціях світу». Захід проходив 20 січня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

До всіх вітань, які лунали на адресу ювілярів, приєдналися голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калєтнік, митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Представники влади подякували хористам за збереження та популяризацію духовного співочого мистецтва. А також за те, що, виступаючи у багатьох країнах світу, хор представляє, насамперед, такий регіон як Вінниччина.
Іван Мовчан та Ігор Кревський вручили хористам та їхнім наставникам Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради. І пообіцяли віднайти в обласному бюджеті 50 тисяч гривень на розвиток колективу.

Довідково: дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці заснований у 1993 р. з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Макарія. Хор виконує духовні богослужбові піснеспіви, народні й дитячі пісні, колядки й канти. Вік учасників - від 5-ти до 18 років. Кількість учасників – 50-60 дітей. Засновником і керівником колективу є Наталія Кременюк.

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація