Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей колективу Роздрукувати

Дитячий хор Спасо-Преображенського собору відзначив 20-річчя

З нагоди 20-річчя з часу заснування дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці відбувся святковий концерт «Різдво Христове в музичних традиціях світу». Захід проходив 20 січня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

До всіх вітань, які лунали на адресу ювілярів, приєдналися голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калєтнік, митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Представники влади подякували хористам за збереження та популяризацію духовного співочого мистецтва. А також за те, що, виступаючи у багатьох країнах світу, хор представляє, насамперед, такий регіон як Вінниччина.
Іван Мовчан та Ігор Кревський вручили хористам та їхнім наставникам Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради. І пообіцяли віднайти в обласному бюджеті 50 тисяч гривень на розвиток колективу.

Довідково: дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці заснований у 1993 р. з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Макарія. Хор виконує духовні богослужбові піснеспіви, народні й дитячі пісні, колядки й канти. Вік учасників - від 5-ти до 18 років. Кількість учасників – 50-60 дітей. Засновником і керівником колективу є Наталія Кременюк.

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація