Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ювілей колективу Роздрукувати

Дитячий хор Спасо-Преображенського собору відзначив 20-річчя

З нагоди 20-річчя з часу заснування дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці відбувся святковий концерт «Різдво Христове в музичних традиціях світу». Захід проходив 20 січня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

До всіх вітань, які лунали на адресу ювілярів, приєдналися голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калєтнік, митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Представники влади подякували хористам за збереження та популяризацію духовного співочого мистецтва. А також за те, що, виступаючи у багатьох країнах світу, хор представляє, насамперед, такий регіон як Вінниччина.
Іван Мовчан та Ігор Кревський вручили хористам та їхнім наставникам Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради. І пообіцяли віднайти в обласному бюджеті 50 тисяч гривень на розвиток колективу.

Довідково: дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці заснований у 1993 р. з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Макарія. Хор виконує духовні богослужбові піснеспіви, народні й дитячі пісні, колядки й канти. Вік учасників - від 5-ти до 18 років. Кількість учасників – 50-60 дітей. Засновником і керівником колективу є Наталія Кременюк.

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація