Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Ювілей колективу Роздрукувати

Дитячий хор Спасо-Преображенського собору відзначив 20-річчя

З нагоди 20-річчя з часу заснування дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці відбувся святковий концерт «Різдво Христове в музичних традиціях світу». Захід проходив 20 січня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

До всіх вітань, які лунали на адресу ювілярів, приєдналися голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, народний депутат України Григорій Калєтнік, митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Представники влади подякували хористам за збереження та популяризацію духовного співочого мистецтва. А також за те, що, виступаючи у багатьох країнах світу, хор представляє, насамперед, такий регіон як Вінниччина.
Іван Мовчан та Ігор Кревський вручили хористам та їхнім наставникам Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради. І пообіцяли віднайти в обласному бюджеті 50 тисяч гривень на розвиток колективу.

Довідково: дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці заснований у 1993 р. з благословення архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Макарія. Хор виконує духовні богослужбові піснеспіви, народні й дитячі пісні, колядки й канти. Вік учасників - від 5-ти до 18 років. Кількість учасників – 50-60 дітей. Засновником і керівником колективу є Наталія Кременюк.

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1201

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація