21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей області Роздрукувати

80-річна Вінниччина «закарбувала» себе у альбомі

Громадськість Вінниччини почала відзначати 80-річчя утворення Вінницької області. Так 31 січня в обласному краєзнавчому музеї було презентовано альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини». Видання вийшло у світ коштом обласного бюджету, за підтримки голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Миколи Джиги.

На презентації обласну Раду представляли заступники голови Юрій Медвєдєв, Степан Нешик та заступник керуючого справами виконавчого апарату Тетяна Яременко. Як зауважили керівники облради, ідея створення альбому направлена на підвищення позитивного іміджу Вінниччини як на теренах України, так і за кордоном.
– Центр України – Вінниччина. І от сьогодні вона видала свій бестселер – «Визначні пам’ятки Вінниччини». 27 лютого відбудеться святкування 80-ї річниці створення Вінницької області як окремого регіону. На цей захід запрошено багато гостей, в тому числі іноземних. Їм теж буде презентовано альбом, – сказав заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
– Дана праця не лише відтворює нашу історію, а є справжнім гідом туристичного потенціалу краю. Це сприяння розвитку Вінниччини, тому цілком закономірно, що видання альбому було одностайно підтримано всіма депутатами обласної Ради, – доповнив колегу, – заступник голови – керуючий справами виконавчого апарату облради Степан Нешик.
Керівники подякували краєзнавчому музею за титанічну і професійну роботу. Але, окрім працівників музею, до створення презентаційного видання були залучені й інші структури області: Вінницький державний педагогічний університет, підрозділи обласної Ради та облдержадміністрації, а також фотокореспонденти та громадські діячі. Всього понад 30 осіб протягом року творили альбом.
Сама книга має 400 сторінок, складається з 8 розділів, які ґрунтовно висвітлюють історію пам’яток Вінниччини, а через них і історію всього краю. Історичні, археологічні, архітектурні, природничі пам’ятки, духовні святині Вінницької області яскраво розкривають туристичний потенціал регіону.
Видання вийшло у світ двома мовами: українською та англійською і розраховане на широке коло читачів.

Довідка: На Вінниччині знаходяться понад 400 природничих, 1893 історичних, 1724 археологічних, 574 архітектурних пам’яток. З них 146 – національного значення.

Повернутись Створено: 1 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація