Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей області Роздрукувати

80-річчя Вінниччини відзначатимемо у святково-робочому режимі

Під гаслом «Вінниччина – серце України» 27-28 лютого відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя з дня утворення Вінницької області.
27 лютого у Вінниці пройде міжнародна конференція з прикордонного співробітництва «Єврорегіон «Дністер», у якій візьмуть участь представники України та Молдови. Перше засідання єврорегіону приурочили ювілею Вінниччини. На порядку денному – обрання голови ради та керівних органів єврорегіону. Крім того, відбудеться відкриття офісу Координаційного центру єврорегіону «Дністер».

28 лютого відбудеться засідання круглого столу на тему «Роль міжрегіональної співпраці і сильної регіональної демократії» за участю Генерального Секретаря Асамблеї Європейських Регіонів Паскаля Георгена та Генерального Cекретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Європи Андреаса Кіфера.
В урочистостях з нагоди 80-річчя утворення Вінницької області також візьмуть участь голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жоззе Мануель Пінту Тейшейра, постійний представник України у Раді Європи Микола Точицький та експерт Міжнародного центру з демократичних перетворень (ICDT) Шандор Кьолєш.
Кульмінацією святкових заходів стануть урочисті збори за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка і голови державної адміністрації Миколи Джиги. Вони вручать найдостойнішим вінничанам відзнаку Вінницької області «За заслуги перед Вінниччиною».
Очікується також приїзд іноземних делегацій з Польщі, Молдови, Придністров’я, Республіки Білорусь, Російської Федерації, та уповноважених представників інших регіонів України, зокрема, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація