Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Ювілей області Роздрукувати

80-річчя Вінниччини відзначатимемо у святково-робочому режимі

Під гаслом «Вінниччина – серце України» 27-28 лютого відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя з дня утворення Вінницької області.
27 лютого у Вінниці пройде міжнародна конференція з прикордонного співробітництва «Єврорегіон «Дністер», у якій візьмуть участь представники України та Молдови. Перше засідання єврорегіону приурочили ювілею Вінниччини. На порядку денному – обрання голови ради та керівних органів єврорегіону. Крім того, відбудеться відкриття офісу Координаційного центру єврорегіону «Дністер».

28 лютого відбудеться засідання круглого столу на тему «Роль міжрегіональної співпраці і сильної регіональної демократії» за участю Генерального Секретаря Асамблеї Європейських Регіонів Паскаля Георгена та Генерального Cекретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Європи Андреаса Кіфера.
В урочистостях з нагоди 80-річчя утворення Вінницької області також візьмуть участь голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жоззе Мануель Пінту Тейшейра, постійний представник України у Раді Європи Микола Точицький та експерт Міжнародного центру з демократичних перетворень (ICDT) Шандор Кьолєш.
Кульмінацією святкових заходів стануть урочисті збори за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка і голови державної адміністрації Миколи Джиги. Вони вручать найдостойнішим вінничанам відзнаку Вінницької області «За заслуги перед Вінниччиною».
Очікується також приїзд іноземних делегацій з Польщі, Молдови, Придністров’я, Республіки Білорусь, Російської Федерації, та уповноважених представників інших регіонів України, зокрема, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація