Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ювілей області Роздрукувати

80-річчя Вінниччини відзначатимемо у святково-робочому режимі

Під гаслом «Вінниччина – серце України» 27-28 лютого відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя з дня утворення Вінницької області.
27 лютого у Вінниці пройде міжнародна конференція з прикордонного співробітництва «Єврорегіон «Дністер», у якій візьмуть участь представники України та Молдови. Перше засідання єврорегіону приурочили ювілею Вінниччини. На порядку денному – обрання голови ради та керівних органів єврорегіону. Крім того, відбудеться відкриття офісу Координаційного центру єврорегіону «Дністер».

28 лютого відбудеться засідання круглого столу на тему «Роль міжрегіональної співпраці і сильної регіональної демократії» за участю Генерального Секретаря Асамблеї Європейських Регіонів Паскаля Георгена та Генерального Cекретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Європи Андреаса Кіфера.
В урочистостях з нагоди 80-річчя утворення Вінницької області також візьмуть участь голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жоззе Мануель Пінту Тейшейра, постійний представник України у Раді Європи Микола Точицький та експерт Міжнародного центру з демократичних перетворень (ICDT) Шандор Кьолєш.
Кульмінацією святкових заходів стануть урочисті збори за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка і голови державної адміністрації Миколи Джиги. Вони вручать найдостойнішим вінничанам відзнаку Вінницької області «За заслуги перед Вінниччиною».
Очікується також приїзд іноземних делегацій з Польщі, Молдови, Придністров’я, Республіки Білорусь, Російської Федерації, та уповноважених представників інших регіонів України, зокрема, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація