23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей області Роздрукувати

80-річчя Вінниччини відзначатимемо у святково-робочому режимі

Під гаслом «Вінниччина – серце України» 27-28 лютого відбудуться урочистості з нагоди 80-річчя з дня утворення Вінницької області.
27 лютого у Вінниці пройде міжнародна конференція з прикордонного співробітництва «Єврорегіон «Дністер», у якій візьмуть участь представники України та Молдови. Перше засідання єврорегіону приурочили ювілею Вінниччини. На порядку денному – обрання голови ради та керівних органів єврорегіону. Крім того, відбудеться відкриття офісу Координаційного центру єврорегіону «Дністер».

28 лютого відбудеться засідання круглого столу на тему «Роль міжрегіональної співпраці і сильної регіональної демократії» за участю Генерального Секретаря Асамблеї Європейських Регіонів Паскаля Георгена та Генерального Cекретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Європи Андреаса Кіфера.
В урочистостях з нагоди 80-річчя утворення Вінницької області також візьмуть участь голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жоззе Мануель Пінту Тейшейра, постійний представник України у Раді Європи Микола Точицький та експерт Міжнародного центру з демократичних перетворень (ICDT) Шандор Кьолєш.
Кульмінацією святкових заходів стануть урочисті збори за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка і голови державної адміністрації Миколи Джиги. Вони вручать найдостойнішим вінничанам відзнаку Вінницької області «За заслуги перед Вінниччиною».
Очікується також приїзд іноземних делегацій з Польщі, Молдови, Придністров’я, Республіки Білорусь, Російської Федерації, та уповноважених представників інших регіонів України, зокрема, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація