23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей підприємства Роздрукувати

Вінницький водоканал відсвяткував своє сторіччя

12 жовтня у приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім.М.К.Садовського відбулись урочистості з нагоди святкування сторічного ювілею КП «Вінницяоблводоканал». Славну когорту працівників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Роман Аксельрод, керівники міської ради, а також Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.

Вітаючи ювілярів від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, Ігор Кревський наголосив, що забезпечення населення області питною водою є одним з пріоритетів обласної влади.
- Ми робимо усе можливе для подальшого розвитку водоканалу, покращення умов праці та модернізації технологічних процесів. З цією метою спільно з проектом міжнародної організації DESPRО на реалізацію обласної програми «Питна вода» з обласного бюджету виділені кошти в розмірі більш як 12 млн. грн. – зазначив І.Кревський.
Він висловив величезну вдячність усім співробітникам багатотисячної армії водоканалу за старанну та самовіддану роботу і побажав міцного здоров’я та благополуччя у їхніх родинах.
Вітальне звернення до ювілярів завершив Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, побажавши усім присутнім миру, злагоди та Божого благословення.
Кращих працівників галузі керівники області та міста нагородили почесними грамотами та преміями, а мистецькі колективи подарували іменинникам святковий концерт.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація