21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей підприємства Роздрукувати

Вінницький водоканал відсвяткував своє сторіччя

12 жовтня у приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім.М.К.Садовського відбулись урочистості з нагоди святкування сторічного ювілею КП «Вінницяоблводоканал». Славну когорту працівників галузі привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови ОДА Роман Аксельрод, керівники міської ради, а також Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.

Вітаючи ювілярів від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, Ігор Кревський наголосив, що забезпечення населення області питною водою є одним з пріоритетів обласної влади.
- Ми робимо усе можливе для подальшого розвитку водоканалу, покращення умов праці та модернізації технологічних процесів. З цією метою спільно з проектом міжнародної організації DESPRО на реалізацію обласної програми «Питна вода» з обласного бюджету виділені кошти в розмірі більш як 12 млн. грн. – зазначив І.Кревський.
Він висловив величезну вдячність усім співробітникам багатотисячної армії водоканалу за старанну та самовіддану роботу і побажав міцного здоров’я та благополуччя у їхніх родинах.
Вітальне звернення до ювілярів завершив Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, побажавши усім присутнім миру, злагоди та Божого благословення.
Кращих працівників галузі керівники області та міста нагородили почесними грамотами та преміями, а мистецькі колективи подарували іменинникам святковий концерт.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1377

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація