23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей преси Роздрукувати

Головна обласна газета відзначила 95-річчя

17 жовтня відбулися урочистості з нагоди 95-річчя обласної газети «Вінниччина», яку наразі очолює головний редактор Любов Добринська. Під час святкового заходу ювілярів від імені влади краю привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медвєдєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник міського голови Валентина Балицька. Від обласної влади іменинникам подарували грошовий сертифікат.

Юрій Медвєдєв зачитав присутнім вітальний адрес від голови облдержадміністрації Миколи Джиги та голови обласної Ради Сергія Татусяка. У вітальному слові йдеться: «Щиросердно вітаємо Вас із 95-м Днем народженням нашої улюбленої газети! Поздоровляючи Вас із ювілеєм, також маємо повне право привітати з цим святом десятки тисяч вінничан – постійних і нещодавніх читачів газети «Вінниччина». Тих, для кого головне друковане видання області стало частиною життя, історії рідного краю, кар’єри».
Керівники області вказують на те, що навіть у сучасний час інформаційних технологій, газета не втратила міцного, родинного зв’язку із читачем. «Друковане слово не розгубило свою силу, а навпаки – зміцніло, стало вільним і впливовим. Воно є невід’ємною складовою розбудови громадянського суспільства, демократичної держави», – вважають М.Джига та С.Татусяк.
Любов Спірідонова додала, що газета дала Вінниччині багато відомих імен, професійно виростила багатьох журналістів.
– Все, що лягло на сторінки газети, заслуговує на найвищу увагу. Тому що стільки подій пройшло через неї, стільки людських доль розказано, стільки праці вкладено людьми, які спостерігали за подіями, брали інтерв’ю, – сказала Любов Спірідонова.
Представники влади побажали ювілярам, аби відзначення 95-річчя газети було лише генеральною репетицією славного та очікуваного столітнього ювілею «Вінниччини».

Довідка: Газета «Вінниччина» (попередня назва «Вінницька правда») – газета Вінницької обласної ради. Заснована 3 вересня 1917 року у Вінниці місцевим комітетом РСДРП(б) і мала назву «Боротьба».

Повернутись Створено: 17 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація