Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей преси Роздрукувати

Головна обласна газета відзначила 95-річчя

17 жовтня відбулися урочистості з нагоди 95-річчя обласної газети «Вінниччина», яку наразі очолює головний редактор Любов Добринська. Під час святкового заходу ювілярів від імені влади краю привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медвєдєв, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник міського голови Валентина Балицька. Від обласної влади іменинникам подарували грошовий сертифікат.

Юрій Медвєдєв зачитав присутнім вітальний адрес від голови облдержадміністрації Миколи Джиги та голови обласної Ради Сергія Татусяка. У вітальному слові йдеться: «Щиросердно вітаємо Вас із 95-м Днем народженням нашої улюбленої газети! Поздоровляючи Вас із ювілеєм, також маємо повне право привітати з цим святом десятки тисяч вінничан – постійних і нещодавніх читачів газети «Вінниччина». Тих, для кого головне друковане видання області стало частиною життя, історії рідного краю, кар’єри».
Керівники області вказують на те, що навіть у сучасний час інформаційних технологій, газета не втратила міцного, родинного зв’язку із читачем. «Друковане слово не розгубило свою силу, а навпаки – зміцніло, стало вільним і впливовим. Воно є невід’ємною складовою розбудови громадянського суспільства, демократичної держави», – вважають М.Джига та С.Татусяк.
Любов Спірідонова додала, що газета дала Вінниччині багато відомих імен, професійно виростила багатьох журналістів.
– Все, що лягло на сторінки газети, заслуговує на найвищу увагу. Тому що стільки подій пройшло через неї, стільки людських доль розказано, стільки праці вкладено людьми, які спостерігали за подіями, брали інтерв’ю, – сказала Любов Спірідонова.
Представники влади побажали ювілярам, аби відзначення 95-річчя газети було лише генеральною репетицією славного та очікуваного столітнього ювілею «Вінниччини».

Довідка: Газета «Вінниччина» (попередня назва «Вінницька правда») – газета Вінницької обласної ради. Заснована 3 вересня 1917 року у Вінниці місцевим комітетом РСДРП(б) і мала назву «Боротьба».

Повернутись Створено: 17 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація