Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Ювілей університету Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав свою альма-матер зі 100-річчям

5 жовтня відбулося урочисте відзначення 100-річчя Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. Скористався нагодою привітати свою альма-матер з ювілеєм і голова обласної Ради Сергій Татусяк. Тридцять чотири роки тому він отримав у тодішньому інституті ім.М.Островського диплом вчителя фізичного виховання.

«Це був мій перший серйозний «квиток» у життя», – зазначив голова під час виступу перед колективом та студентами вишу. С.Татусяк передав найщиріші слова вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від всіх органів представницької влади Вінниччини.
– Це свято торкнеться всіх куточків Вінниччини, адже у вашому закладі навчаються студенти з кожного району області, з багатьох сіл і міст нашого краю, – наголосив С.Татусяк.
Він підкреслив, що на сьогодні ВДПУ ім. М.Коцюбинського – беззаперечний лідер сучасної науки та освіти.
– Усім вашим великим досягненням сприяють чимало факторів: потужна матеріально-технічна база, якісний науково-педагогічний склад, тісні зв’язки з практикою та співпраця з іноземними партнерами, – зазначив голова облради.

 

Сергій Татусяк відзначив той факт, що, навчаючись у педагогічному університеті, студенти мають змогу здобути не тільки якісну конкурентоздатну освіту, яка ґрунтується на високих знаннях і вміннях, а й отримати багато цікавого для особистісного розвитку.
– Сьогодні і надалі у всіх своїх планах і перспективах ви можете розраховувати на мою особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою загалом, – запевнив ювілярів С.Татусяк.

Привітати один з найбільших вишів Вінниччини прибули також Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1204

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація