23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей університету Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав свою альма-матер зі 100-річчям

5 жовтня відбулося урочисте відзначення 100-річчя Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. Скористався нагодою привітати свою альма-матер з ювілеєм і голова обласної Ради Сергій Татусяк. Тридцять чотири роки тому він отримав у тодішньому інституті ім.М.Островського диплом вчителя фізичного виховання.

«Це був мій перший серйозний «квиток» у життя», – зазначив голова під час виступу перед колективом та студентами вишу. С.Татусяк передав найщиріші слова вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від всіх органів представницької влади Вінниччини.
– Це свято торкнеться всіх куточків Вінниччини, адже у вашому закладі навчаються студенти з кожного району області, з багатьох сіл і міст нашого краю, – наголосив С.Татусяк.
Він підкреслив, що на сьогодні ВДПУ ім. М.Коцюбинського – беззаперечний лідер сучасної науки та освіти.
– Усім вашим великим досягненням сприяють чимало факторів: потужна матеріально-технічна база, якісний науково-педагогічний склад, тісні зв’язки з практикою та співпраця з іноземними партнерами, – зазначив голова облради.

 

Сергій Татусяк відзначив той факт, що, навчаючись у педагогічному університеті, студенти мають змогу здобути не тільки якісну конкурентоздатну освіту, яка ґрунтується на високих знаннях і вміннях, а й отримати багато цікавого для особистісного розвитку.
– Сьогодні і надалі у всіх своїх планах і перспективах ви можете розраховувати на мою особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою загалом, – запевнив ювілярів С.Татусяк.

Привітати один з найбільших вишів Вінниччини прибули також Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація