Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей університету Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав свою альма-матер зі 100-річчям

5 жовтня відбулося урочисте відзначення 100-річчя Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського. Скористався нагодою привітати свою альма-матер з ювілеєм і голова обласної Ради Сергій Татусяк. Тридцять чотири роки тому він отримав у тодішньому інституті ім.М.Островського диплом вчителя фізичного виховання.

«Це був мій перший серйозний «квиток» у життя», – зазначив голова під час виступу перед колективом та студентами вишу. С.Татусяк передав найщиріші слова вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від всіх органів представницької влади Вінниччини.
– Це свято торкнеться всіх куточків Вінниччини, адже у вашому закладі навчаються студенти з кожного району області, з багатьох сіл і міст нашого краю, – наголосив С.Татусяк.
Він підкреслив, що на сьогодні ВДПУ ім. М.Коцюбинського – беззаперечний лідер сучасної науки та освіти.
– Усім вашим великим досягненням сприяють чимало факторів: потужна матеріально-технічна база, якісний науково-педагогічний склад, тісні зв’язки з практикою та співпраця з іноземними партнерами, – зазначив голова облради.

 

Сергій Татусяк відзначив той факт, що, навчаючись у педагогічному університеті, студенти мають змогу здобути не тільки якісну конкурентоздатну освіту, яка ґрунтується на високих знаннях і вміннях, а й отримати багато цікавого для особистісного розвитку.
– Сьогодні і надалі у всіх своїх планах і перспективах ви можете розраховувати на мою особисту підтримку та співпрацю з Вінницькою обласною Радою загалом, – запевнив ювілярів С.Татусяк.

Привітати один з найбільших вишів Вінниччини прибули також Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація