23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей вишу Роздрукувати

Інститут менеджменту ВНТУ відзначив 20-річчя

Заступник голови Вінницької обласної Ради Юрій Медведєв привітав студентів та викладачів Інституту менеджменту Вінницького національного технічного університету із 20-річчям. Свій ювілей заклад відзначив 1 березня.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка він вручив ювілярам вітальний адрес та передав найщиріші побажання.

– 20 років для навчального закладу – це ще тільки юність, яка дозволяє професійно зростати, заявляючи про себе новими поколіннями висококваліфікованих випускників. За свою коротку, але цікаву історію Інститут менеджменту встиг стати справжньою альма-матер студентам та професійним п’єдесталом педагогам, – зазначив Юрій Медведєв.
Він додав, ім’я Інституту менеджменту ВНТУ роблять справжні професіонали і головне його надбання - це випускники.
– Україні потрібні висококласні спеціалісти із конкурентоздатними знаннями. А, як відомо, у вашому навчальному закладі молодь здобуває саме таку освіту, – підкреслив заступник голови облради.

Довідка: Інститут менеджменту є одним із найпрестижніших навчально-наукових інститутів Вінницького національного технічного університету. У структурі інституту функціонують 2 факультети та 11 кафедр. Підготовка фахівців в інституті здійснюється за напрямом підготовки: «Менеджмент», в межах якої є 5 спеціалізацій, та за напрямом «Управління інформаційною безпекою» за триступеневою системою підготовки – бакалавр, спеціаліст, магістр на денній та заочній формі навчання.

Повернутись Створено: 2 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація