Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ювілей вишу Роздрукувати

Інститут менеджменту ВНТУ відзначив 20-річчя

Заступник голови Вінницької обласної Ради Юрій Медведєв привітав студентів та викладачів Інституту менеджменту Вінницького національного технічного університету із 20-річчям. Свій ювілей заклад відзначив 1 березня.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка він вручив ювілярам вітальний адрес та передав найщиріші побажання.

– 20 років для навчального закладу – це ще тільки юність, яка дозволяє професійно зростати, заявляючи про себе новими поколіннями висококваліфікованих випускників. За свою коротку, але цікаву історію Інститут менеджменту встиг стати справжньою альма-матер студентам та професійним п’єдесталом педагогам, – зазначив Юрій Медведєв.
Він додав, ім’я Інституту менеджменту ВНТУ роблять справжні професіонали і головне його надбання - це випускники.
– Україні потрібні висококласні спеціалісти із конкурентоздатними знаннями. А, як відомо, у вашому навчальному закладі молодь здобуває саме таку освіту, – підкреслив заступник голови облради.

Довідка: Інститут менеджменту є одним із найпрестижніших навчально-наукових інститутів Вінницького національного технічного університету. У структурі інституту функціонують 2 факультети та 11 кафедр. Підготовка фахівців в інституті здійснюється за напрямом підготовки: «Менеджмент», в межах якої є 5 спеціалізацій, та за напрямом «Управління інформаційною безпекою» за триступеневою системою підготовки – бакалавр, спеціаліст, магістр на денній та заочній формі навчання.

Повернутись Створено: 2 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація