Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Ювілей закладу Роздрукувати

Влада області привітала Барський ліцей з 10-літтям

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського із 10-літтям від дня заснування.

18 березня у м.Бар відбулися урочистості заходи з нагоди ювілею закладу. Вітаючи ліцеїстів зі святом Ігор Миколайович, побажав закладу довголіття і процвітання. «Щоби з цих стін вийшло не одне покоління обдарованих дітей», – сказав заступник голови.
В урочистостях також взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова райдержадміністрації Микола Шевчук, голова районної ради Ольга Помилуйко, керівники галузевих підрозділів, освітяни району.
– Приємно, що цей ліцей функціонує саме для сільських дітей. Якщо у нас є такий ліцей, то наше село буде жити. Але хочеться попросити цих дітей, щоб хоч частина з них після навчання поверталися в село, – сказав у вітальній промові Микола Джига.
Ігор Кревський підкреслив, що, заснувавши цей заклад, обласна Рада не припиняла підтримувати його фінансово. Не так давно для зміцнення матеріально-технічної бази гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського та ліцею на його базі було виділено понад 1 млн. грн. з обласного бюджету.
Директор коледжу Петро Савчук підтвердив, що без значної підтримки обласної влади, ліцей не мав би своїх успіхів.
– Своїм успішним сьогоденням ліцей завдячує облдержадміністрації та обласній Раді, – сказав Петро Савчук.
Ігор Кревський та Микола Джига вручили ліцею багатофункціональний копіювальний апарат, а кращих викладачів відзначили Почесними грамотами. Навзаєм керівництво закладу-ювіляра презентували керманичам краю книгу «Обласний гуманітарний ліцей: шлях у 10-ть років».

Довідка: Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського був заснований 25 жовтня 2001 року рішенням Вінницької обласної Ради.
Ліцей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання: педагогічним та правознавчим.
З 2003 по 2010 роки ліцей закінчили 433 випускники. З них продовжили навчання за педагогічним профілем 169 осіб; правознавчим – 170 осіб; 95 випускників ліцею професійно переорієнтувалися в технічну, медичну та інші галузі.

 

Повернутись Створено: 18 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1228

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація