Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілей закладу Роздрукувати

Влада області привітала Барський ліцей з 10-літтям

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського із 10-літтям від дня заснування.

18 березня у м.Бар відбулися урочистості заходи з нагоди ювілею закладу. Вітаючи ліцеїстів зі святом Ігор Миколайович, побажав закладу довголіття і процвітання. «Щоби з цих стін вийшло не одне покоління обдарованих дітей», – сказав заступник голови.
В урочистостях також взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова райдержадміністрації Микола Шевчук, голова районної ради Ольга Помилуйко, керівники галузевих підрозділів, освітяни району.
– Приємно, що цей ліцей функціонує саме для сільських дітей. Якщо у нас є такий ліцей, то наше село буде жити. Але хочеться попросити цих дітей, щоб хоч частина з них після навчання поверталися в село, – сказав у вітальній промові Микола Джига.
Ігор Кревський підкреслив, що, заснувавши цей заклад, обласна Рада не припиняла підтримувати його фінансово. Не так давно для зміцнення матеріально-технічної бази гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського та ліцею на його базі було виділено понад 1 млн. грн. з обласного бюджету.
Директор коледжу Петро Савчук підтвердив, що без значної підтримки обласної влади, ліцей не мав би своїх успіхів.
– Своїм успішним сьогоденням ліцей завдячує облдержадміністрації та обласній Раді, – сказав Петро Савчук.
Ігор Кревський та Микола Джига вручили ліцею багатофункціональний копіювальний апарат, а кращих викладачів відзначили Почесними грамотами. Навзаєм керівництво закладу-ювіляра презентували керманичам краю книгу «Обласний гуманітарний ліцей: шлях у 10-ть років».

Довідка: Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського був заснований 25 жовтня 2001 року рішенням Вінницької обласної Ради.
Ліцей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання: педагогічним та правознавчим.
З 2003 по 2010 роки ліцей закінчили 433 випускники. З них продовжили навчання за педагогічним профілем 169 осіб; правознавчим – 170 осіб; 95 випускників ліцею професійно переорієнтувалися в технічну, медичну та інші галузі.

 

Повернутись Створено: 18 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1027

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація