23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілей закладу Роздрукувати

Влада області привітала Барський ліцей з 10-літтям

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський привітав Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського із 10-літтям від дня заснування.

18 березня у м.Бар відбулися урочистості заходи з нагоди ювілею закладу. Вітаючи ліцеїстів зі святом Ігор Миколайович, побажав закладу довголіття і процвітання. «Щоби з цих стін вийшло не одне покоління обдарованих дітей», – сказав заступник голови.
В урочистостях також взяли участь голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, начальник управління освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова райдержадміністрації Микола Шевчук, голова районної ради Ольга Помилуйко, керівники галузевих підрозділів, освітяни району.
– Приємно, що цей ліцей функціонує саме для сільських дітей. Якщо у нас є такий ліцей, то наше село буде жити. Але хочеться попросити цих дітей, щоб хоч частина з них після навчання поверталися в село, – сказав у вітальній промові Микола Джига.
Ігор Кревський підкреслив, що, заснувавши цей заклад, обласна Рада не припиняла підтримувати його фінансово. Не так давно для зміцнення матеріально-технічної бази гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського та ліцею на його базі було виділено понад 1 млн. грн. з обласного бюджету.
Директор коледжу Петро Савчук підтвердив, що без значної підтримки обласної влади, ліцей не мав би своїх успіхів.
– Своїм успішним сьогоденням ліцей завдячує облдержадміністрації та обласній Раді, – сказав Петро Савчук.
Ігор Кревський та Микола Джига вручили ліцею багатофункціональний копіювальний апарат, а кращих викладачів відзначили Почесними грамотами. Навзаєм керівництво закладу-ювіляра презентували керманичам краю книгу «Обласний гуманітарний ліцей: шлях у 10-ть років».

Довідка: Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського був заснований 25 жовтня 2001 року рішенням Вінницької обласної Ради.
Ліцей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання: педагогічним та правознавчим.
З 2003 по 2010 роки ліцей закінчили 433 випускники. З них продовжили навчання за педагогічним профілем 169 осіб; правознавчим – 170 осіб; 95 випускників ліцею професійно переорієнтувалися в технічну, медичну та інші галузі.

 

Повернутись Створено: 18 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація