21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницькій обласній філармонії – 75 років

У жовтні 1937 року Вінницька обласна філармонія організувала перший концерт – це були гастролі симфонічного оркестру та виступи провідних артистів того часу О. Петрусенко, М. Гришка, З. Гайдай, Д. Ойстраха.
Нині у сучасній філармонії працює понад 100 артистів, які щорічно дають близько 600 концертів. Окрім сольних виконавців, заклад прославився такими колективами, як ансамбль пісні і танцю «Поділля» та академічний камерний оркестр «Арката».

1 жовтня, у Міжнародний день музики, колектив філармонії дав ювілейний концерт, який відвідали представники влади та колеги-артисти з інших регіонів України. Голова обласної Ради Сергій Татусяк, вітаючи ювілярів, назвав обласну філармонію «цитаделлю культури і мистецтва Поділля».
– Впевнений, перегорнута 75-та сторінка життєпису обласної філармонії стане стартом для нових творчих злетів. Бажаю всьому колективу філармонії, всім артистам цікавого репертуару, вдячних шанувальників, овацій на благо мистецтва і служіння рідному народу, – сказав С.Татусяк.
Голова облради вручив директору філармонії, заслуженому працівнику культури України Анатолію Левицькому Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною». Від облдержадміністрації ювілярів привітала заступник голови ОДА Любов Спірідонова, від міського голови – його заступник Валерій Коровій.
Протягом трьох годин урочистого дійства на сцені вситупали: академічний камерний оркестр «Арката», ансамбль пісні і танцю «Поділля», академічний камерний хор «Вінниця». Дивували своїм талантом народна артистка України Вікторія Петрушенко, заслужені артисти України Ірина Швець, Василь Король та інші солісти філармонії.
Привітати колег з творчим днем народження прибули: лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, народний артист України, Анатолій Паламаренко; заслужені артисти України: Ауріка Ротару, Олександр Тищенко, Юрій Васильківський, Віктор та Любов Анісімови.

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1238

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація