Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Ювілейна дата Роздрукувати

Вінничани віддали шану підкорювачам космосу

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський 12 квітня взяв участь у заходах з нагоди відзначення 90-річчя від дня народження льотчика-космонавта СРСР, двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина м.Вінниці Георгія Берегового та 50-річчя від дня здійснення першого польоту у космос Юрієм Гагаріним.

Урочистості за участю голови облдержадміністрації Миколи Джиги, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана проходили у м.Вінниці біля пам’ятника «Льотчикам-визволителям». Представники влади, громадських та політичних організацій, ветерани авіаційної галузі, школярі та студенти вшанували пам’ять про загиблих воїнів вінками й квітами.
З нагоди Всесвітнього дня авіації й космонавтики Ігор Кревський, Микола Джига і Володимир Гройсман відзначили п’ятьох ветеранів космодрому «Байконур» Почесними грамотами.
– Окрім того, що свято космонавтики є в Україні загальнодержавним, на Вінниччині воно має особливе значення, адже Вінниця – столиця сучасної авіації України, центр Повітряних сил. Ми маємо цим гордитися і підтримувати цю галузь всебічно, – зауважив І.Кревський.

Також 12-го квітня по всій області відбулися інші заходи з нагоди ювілейної дати польоту у космос – круглі столи, тематичні виставки, екскурсії тощо.

 

Повернутись Створено: 13 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація