Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Ювілейна дата Роздрукувати

Вінниччина продовжує підготовку до ювілею тисячолітнього монастиря

20 лютого відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення ювілейної дати з часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря.
Головував на засіданні голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участі 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, начальників профільних управлінь і організацій.

Голова ОДА нагадав, що у поточному році держава відзначає два історичні ювілеї: 1025-річчя хрещення Київської Русі і 1000-ліття Скельного монастиря. Аби провести святкові заходи на належному організаційному рівні, керівництво Вінниччини звернулося до Глави держави з цього приводу. Результатом став Указ Президента України «Про заходи щодо збереження пам’ятки археології національного значення» від 19 лютого 2013 року.
– Цей документ – наш конкретний план дій. За підсумками виконання попередніх доручень та за наслідками сьогоднішнього зібрання ми повинні підготувати розпорядження з чітко визначеним календарним планом заходів та узгодженими діями відповідних служб, - зазначив І.Мовчан.
За інформацією членів організаційного комітету, підготовчі роботи вже активно ведуться: замовлено і розроблено ескізний проект з реставрації Лядівського монастиря, повністю зроблено проектно-кошторисну документацію на невідкладні протизсувні та протиаварійні заходи, замовлено кошториси по ремонтних роботах на дорогах та під’їзних шляхах до монастиря, готуються робочі матеріали для озеленення та благоустрою території.
Загалом на проведення підготовчих та організаційних заходів з відзначення тисячоліття християнської святині передбачено кошти у сумі 1 млн. грн.
1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський повідомив, що в рамках святкування відділ зовнішніх зв’язків і промоції обласної Ради працює над 4-ма грантовими проектами з Європейським Союзом щодо екологічного оздоровлення Дністра. Наприклад, планується поглиблення дна водойми, аби відновити туристичне судноплавство.

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1608

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація