Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ювілейна дата Роздрукувати

Вінниччина продовжує підготовку до ювілею тисячолітнього монастиря

20 лютого відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення ювілейної дати з часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря.
Головував на засіданні голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участі 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, начальників профільних управлінь і організацій.

Голова ОДА нагадав, що у поточному році держава відзначає два історичні ювілеї: 1025-річчя хрещення Київської Русі і 1000-ліття Скельного монастиря. Аби провести святкові заходи на належному організаційному рівні, керівництво Вінниччини звернулося до Глави держави з цього приводу. Результатом став Указ Президента України «Про заходи щодо збереження пам’ятки археології національного значення» від 19 лютого 2013 року.
– Цей документ – наш конкретний план дій. За підсумками виконання попередніх доручень та за наслідками сьогоднішнього зібрання ми повинні підготувати розпорядження з чітко визначеним календарним планом заходів та узгодженими діями відповідних служб, - зазначив І.Мовчан.
За інформацією членів організаційного комітету, підготовчі роботи вже активно ведуться: замовлено і розроблено ескізний проект з реставрації Лядівського монастиря, повністю зроблено проектно-кошторисну документацію на невідкладні протизсувні та протиаварійні заходи, замовлено кошториси по ремонтних роботах на дорогах та під’їзних шляхах до монастиря, готуються робочі матеріали для озеленення та благоустрою території.
Загалом на проведення підготовчих та організаційних заходів з відзначення тисячоліття християнської святині передбачено кошти у сумі 1 млн. грн.
1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський повідомив, що в рамках святкування відділ зовнішніх зв’язків і промоції обласної Ради працює над 4-ма грантовими проектами з Європейським Союзом щодо екологічного оздоровлення Дністра. Наприклад, планується поглиблення дна водойми, аби відновити туристичне судноплавство.

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація