23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілейна дата Роздрукувати

Вінниччина продовжує підготовку до ювілею тисячолітнього монастиря

20 лютого відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення ювілейної дати з часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря.
Головував на засіданні голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участі 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, начальників профільних управлінь і організацій.

Голова ОДА нагадав, що у поточному році держава відзначає два історичні ювілеї: 1025-річчя хрещення Київської Русі і 1000-ліття Скельного монастиря. Аби провести святкові заходи на належному організаційному рівні, керівництво Вінниччини звернулося до Глави держави з цього приводу. Результатом став Указ Президента України «Про заходи щодо збереження пам’ятки археології національного значення» від 19 лютого 2013 року.
– Цей документ – наш конкретний план дій. За підсумками виконання попередніх доручень та за наслідками сьогоднішнього зібрання ми повинні підготувати розпорядження з чітко визначеним календарним планом заходів та узгодженими діями відповідних служб, - зазначив І.Мовчан.
За інформацією членів організаційного комітету, підготовчі роботи вже активно ведуться: замовлено і розроблено ескізний проект з реставрації Лядівського монастиря, повністю зроблено проектно-кошторисну документацію на невідкладні протизсувні та протиаварійні заходи, замовлено кошториси по ремонтних роботах на дорогах та під’їзних шляхах до монастиря, готуються робочі матеріали для озеленення та благоустрою території.
Загалом на проведення підготовчих та організаційних заходів з відзначення тисячоліття християнської святині передбачено кошти у сумі 1 млн. грн.
1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський повідомив, що в рамках святкування відділ зовнішніх зв’язків і промоції обласної Ради працює над 4-ма грантовими проектами з Європейським Союзом щодо екологічного оздоровлення Дністра. Наприклад, планується поглиблення дна водойми, аби відновити туристичне судноплавство.

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1227

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація