23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювілейну річницю Хрещення Київської Русі-України відзначали усі конфесії Роздрукувати

Сьогодні, 14 вересня, урочистою академією Вінниччина підсумовує низку заходів, які відбувалися в області з нагоди  ювілейної дати – 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

В офіційних урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, начальник управління Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк. Спільно з керівниками релігійних організацій області на ювілейну академію прибули також делегації церков з різних областей України.

Цьогорічне 14 вересня поєднало святкування індикту, церковного новоліття, дня пам’яті преподобного Симеона Стовпника, свято Собору Вінницьких святих, 85-річчя утворення Вінницької єпархії та завершальної академії з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

– Особлива увага до таких свят об’єднує суспільство навколо справжньої духовної радості та національної ідеї, – зауважив Анатолій Олійник. – Відзначення річниці хрещення Київської Русі сприяє відродженню нашої історичної пам’яті та об’єднує всю країну задля процвітаючого майбутнього. Надання значимості таким датам є етапом народження поваги суспільства до вічних цінностей нашої історії.

– Перше, що отримав народ від християнства – це віру, яка веде народ до спасіння, яка навчає любити, яка об’єднує народ, – звернувся до присутніх з залі митрополит Вінницький і Барський Симеон. – Християнство дало нашій землі писемність, музику, медицину та архітектуру. Живімо сьогоднішнім днем, радіймо за сьогодні, будьмо зараз щасливими, нехай на ваших обличчя буде радість, дякуймо Богу за сьогоднішнє свято!

В рамках відзначення річниці Хрещення Русі-України протягом цього року надавалася увага місцевим святиням і святим місцям з метою їхньої популяризації, організовувалися поїздки до них. Священослужителями напрацьовані нові екскурсійно-паломницькі маршрути до місць, пов’язаних з історією християнства Подільського краю. Організовувалися концерти духовної музики у головних храмах різних конфесій міста. Духовні наставники проводили позакласні години у школах Вінниці за участю представників духовенства присвячені темі «1030 років християнству в Україні».

Завершився мистецький захід святковим концертом за участю  хорових колективів світських та релігійних організацій, артистів Вінницького театру та обласної філармонії.

Повернутись Створено: 14 вересня 2018 року, 17:51 Переглядів: 504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація