25 вересня о 11.00 в приміщенні Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І. Пирогова (конференц-зала хірургічного корпусу, вул. Пирогова, 46) відбудеться виїзне засідання президії обласної Ради.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.09.2018 №210 Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 35 сесії обласної Ради 7 скликання 28 вересня 2018 року о 10 годин ....

  • 163 сільгосппідприємства Вінниччини успішно скористались програмою зі здешевлення техніки

    Сьогодні, 19 вересня, на базі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини пройшло виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Розпочали засідання з хвилини мовчання в пам’ять громадської діячки, Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, Почесної громадянки міста Вінн ....

  • На будівництва сміттєсортувальних ліній у райцентрах області виділять по  1 мільйону гривень

    Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Участь у роботі комісії взяли депутати обласної Ради Людмила Головашич, яка є секретарем постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, еко ....

Ювілейну річницю Хрещення Київської Русі-України відзначали усі конфесії Роздрукувати

Сьогодні, 14 вересня, урочистою академією Вінниччина підсумовує низку заходів, які відбувалися в області з нагоди  ювілейної дати – 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

В офіційних урочистостях взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, начальник управління Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк. Спільно з керівниками релігійних організацій області на ювілейну академію прибули також делегації церков з різних областей України.

Цьогорічне 14 вересня поєднало святкування індикту, церковного новоліття, дня пам’яті преподобного Симеона Стовпника, свято Собору Вінницьких святих, 85-річчя утворення Вінницької єпархії та завершальної академії з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

– Особлива увага до таких свят об’єднує суспільство навколо справжньої духовної радості та національної ідеї, – зауважив Анатолій Олійник. – Відзначення річниці хрещення Київської Русі сприяє відродженню нашої історичної пам’яті та об’єднує всю країну задля процвітаючого майбутнього. Надання значимості таким датам є етапом народження поваги суспільства до вічних цінностей нашої історії.

– Перше, що отримав народ від християнства – це віру, яка веде народ до спасіння, яка навчає любити, яка об’єднує народ, – звернувся до присутніх з залі митрополит Вінницький і Барський Симеон. – Християнство дало нашій землі писемність, музику, медицину та архітектуру. Живімо сьогоднішнім днем, радіймо за сьогодні, будьмо зараз щасливими, нехай на ваших обличчя буде радість, дякуймо Богу за сьогоднішнє свято!

В рамках відзначення річниці Хрещення Русі-України протягом цього року надавалася увага місцевим святиням і святим місцям з метою їхньої популяризації, організовувалися поїздки до них. Священослужителями напрацьовані нові екскурсійно-паломницькі маршрути до місць, пов’язаних з історією християнства Подільського краю. Організовувалися концерти духовної музики у головних храмах різних конфесій міста. Духовні наставники проводили позакласні години у школах Вінниці за участю представників духовенства присвячені темі «1030 років християнству в Україні».

Завершився мистецький захід святковим концертом за участю  хорових колективів світських та релігійних організацій, артистів Вінницького театру та обласної філармонії.

Повернутись Створено: 14 вересня 2018 року, 17:51 Переглядів: 296

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація