23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ювіляри Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав Кшиштофа Свідерека із «золотим» ювілеєм

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека із 50-літтям з дня народження. Голова вручив ювіляру вітальний адрес від імені керівництва і депутатського корпусу обласної Ради.

У вітанні йдеться: «Прийміть найщиріші вітання із поважною віхою на Вашому життєвому шляху – 50-річчям! Вінниччина й Україна знає та цінує Вас як талановитого дипломата, професіонала високого ґатунку, відданого патріота, людину чіткої громадянської позиції та великого серця. За період роботи у Вінниці Ви стали нашим справжнім другом. Ви дуже багато зробили для товаришування польського та українського народів, для єднання поляків, які мешкають на Вінниччині, з корінною Польщею».
Сергій Татусяк побажав імениннику, щоб підґрунтям його щастя і довголіття були міцне здоров`я, натхненна думка й щирі почуття.

Довідка: Кшиштоф Свідерек – Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці. Народився 15.03.1962 р.у Нижній Селезії, поряд із Вроцлавом, де закінчив початкову школу. Потім була Вроцлавська середня школа з авіаційним спрямуванням. Отримав вищу освіту за кордоном, закінчив аспірантуру. Далі займався промоцією Польщі – знайомив різні країни з польською наукою, культурою, винаходами, продукцією, яка вироблялася у Польщі.

Повернутись Створено: 16 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація