Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ювіляри Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав Кшиштофа Свідерека із «золотим» ювілеєм

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека із 50-літтям з дня народження. Голова вручив ювіляру вітальний адрес від імені керівництва і депутатського корпусу обласної Ради.

У вітанні йдеться: «Прийміть найщиріші вітання із поважною віхою на Вашому життєвому шляху – 50-річчям! Вінниччина й Україна знає та цінує Вас як талановитого дипломата, професіонала високого ґатунку, відданого патріота, людину чіткої громадянської позиції та великого серця. За період роботи у Вінниці Ви стали нашим справжнім другом. Ви дуже багато зробили для товаришування польського та українського народів, для єднання поляків, які мешкають на Вінниччині, з корінною Польщею».
Сергій Татусяк побажав імениннику, щоб підґрунтям його щастя і довголіття були міцне здоров`я, натхненна думка й щирі почуття.

Довідка: Кшиштоф Свідерек – Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці. Народився 15.03.1962 р.у Нижній Селезії, поряд із Вроцлавом, де закінчив початкову школу. Потім була Вроцлавська середня школа з авіаційним спрямуванням. Отримав вищу освіту за кордоном, закінчив аспірантуру. Далі займався промоцією Польщі – знайомив різні країни з польською наукою, культурою, винаходами, продукцією, яка вироблялася у Польщі.

Повернутись Створено: 16 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація