Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Кабінет Міністрів Роздрукувати

Уряд приділив увагу надзвичайним погоднім явищам в Україні

19 грудня на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Микола Азаров головним питанням виокремив обговорення ліквідації наслідків складних погодних умов.
Участь у засіданні уряду взяв уповноважений Національним конгресом місцевого самоврядування, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.
Микола Азаров поінформував учасників засідання, що за його дорученням створено постійно діючий Оперативний штаб для реагування на кризові ситуації, обумовлені негодою. До його складу увійшли керівники (на рівні заступника міністра) практично всіх міністерств. Зокрема: МНС, яке очолює штаб, Міноборони, Мінінфраструктури, МВС, Мінсоцполітики, МОЗ та інших. Також створено регіональні штаби з відповідною структурою.
Крім того, глава уряду звернувся до українців з проханням утриматись від дальніх поїздок автомобілями на час, коли складна ситуація на автошляхах.
– Адже кількість транспорту на дорогах – один з факторів, які підвищують ризик. Тому якщо можна відкласти туристичні поїздки, екскурсії, заміські розваги, особливо з участю дітей – краще це зробити. А в місті краще скористатись громадським транспортом, – попросив М.Азаров.
Він також наголосив на обов’язковому облаштуванні у регіонах пунктів обігріву громадня, поклавши відповідальність за їхню роботу на керівників оперативних штабів і місцеві органи влади.
– Я наголошую на пріоритетності в цій ситуації профілактичної та інформаційної роботи. Допомогти людям, врятувати їх від переохолодження ми здатні. А люди повинні знати, куди звертатися, – зауважив глава уряду.

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація