23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кабінет Міністрів Роздрукувати

Уряд приділив увагу надзвичайним погоднім явищам в Україні

19 грудня на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Микола Азаров головним питанням виокремив обговорення ліквідації наслідків складних погодних умов.
Участь у засіданні уряду взяв уповноважений Національним конгресом місцевого самоврядування, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.
Микола Азаров поінформував учасників засідання, що за його дорученням створено постійно діючий Оперативний штаб для реагування на кризові ситуації, обумовлені негодою. До його складу увійшли керівники (на рівні заступника міністра) практично всіх міністерств. Зокрема: МНС, яке очолює штаб, Міноборони, Мінінфраструктури, МВС, Мінсоцполітики, МОЗ та інших. Також створено регіональні штаби з відповідною структурою.
Крім того, глава уряду звернувся до українців з проханням утриматись від дальніх поїздок автомобілями на час, коли складна ситуація на автошляхах.
– Адже кількість транспорту на дорогах – один з факторів, які підвищують ризик. Тому якщо можна відкласти туристичні поїздки, екскурсії, заміські розваги, особливо з участю дітей – краще це зробити. А в місті краще скористатись громадським транспортом, – попросив М.Азаров.
Він також наголосив на обов’язковому облаштуванні у регіонах пунктів обігріву громадня, поклавши відповідальність за їхню роботу на керівників оперативних штабів і місцеві органи влади.
– Я наголошую на пріоритетності в цій ситуації профілактичної та інформаційної роботи. Допомогти людям, врятувати їх від переохолодження ми здатні. А люди повинні знати, куди звертатися, – зауважив глава уряду.

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація