Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кабмін схвалив проект угоди про асоціацію з ЄС Роздрукувати

18 вересня 2013 року під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулося засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Кабінет Міністрів України в ході засідання одноголосно схвалив проект Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

На відкритті засідання прем’єр Микола Азаров наголосив, що Угода про асоціацію з ЄС є „дорожньою картою” для України в розвитку потужної соціальноорієнтованої економіки.

-Угода про асоціацію є для нас “дорожньою картою” на шляху до тієї України, якою переважна більшість наших співгромадян хоче її бачити: країною з потужною соціально орієнтованою економікою, заснованої на передових технологіях, що гарантує достойні доходи громадян і сильний соціальний захист; країною з безумовним верховенством права; країною з високими стандартами життя, які, до речі, всі ті, хто згоден з асоціацією, і ті, хто не згоден, визначають однаково – як європейські стандарти життя.

Тому що всі ми хочемо чистого повітря, якісної води, безпечних продуктів харчування, гарної освіти для наших дітей, сучасного медичного обслуговування, надійного правового захисту тощо. І все це не абстракції, а норми і правила, які вже діють в Європейському Союзі, які потрібні нам в Україні,- підкреслив Микола Азаров

На підтвердження цих слів Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські висловив впевненість, що після таких рішень української влади як сьогоднішнє, не буде жодних перешкод для виконання політичних умов для підписання Угоди в Вільнюсі. Також він додав, що з боку Європейського Союзу процедурний процес теж рухається до кінця.

Пропозиція про підписання Угоди буде передана президентові України.

Підписання документа очікується під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі.

ДОВІДКА. Проект угоди, що включає всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС, складається з семи розділів і 486 статей, низка яких присвячена діяльності медіа, захисту персональних даних, захисту інтелектуальної власності і т. п.

Згідно з проектом угоди, цілями асоціації є: сприяння поступовому зближенню сторін, поглиблення участі України у політиці, програмах та агентствах ЄС, запровадження умов для посилених економічних і торговельних відносин, які вестимуть до поступової інтеграції України у внутрішній ринок ЄС, в тому числі завдяки створенню поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, поглиблення співпраці у сфері безпеки з метою забезпечення верховенства права та поваги до прав людини і основних свобод.

Відповідно до додатків до проекту угоди, Україна також зобов'язується адаптувати вітчизняне законодавство із зазначенням конкретних термінів.

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2013 року, 17:16 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація