23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур взяв участь у відкритті фотовиставки Роздрукувати

10 грудня у Вінницькому краєзнавчому музеї відбулось відкриття фотовиставки «В обіймах великого брата. Cовєти в Польщі 1944–1993», яка присвячена історії Польщі комуністичного періоду, жертвам радянського терору, а також символам і культурним кодам епохи.

Виставка була створена Інститутом Національної Пам’яті Польщі.

Відкривали виставку представник Інституту Національної Пам'яті Польщі Яцек Павловіч, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічек, заступник голови Вінницької обласної ради Олександр Качур, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька.

Заступник голови обласної Ради Олександр Качур, звернувся  до організаторів та гостей фотовиставки: «Історичний шлях України і Польщі є подібним один до одного, і поляки і українці відчули злочинну природу комуністичної ідеології, понесли величезні людські втрати під час радянських репресій. Сьогоднішня виставка дуже актуальна для сучасної України. Вона вселяє надію, що наша країна використає історичний досвід Польщі у ліквідації помилок минулого, остаточно вирветься з обіймів великого брата і буде жити у вільному демократичному світі».

Довідка. Виставка створена фахівцями Інституту Національної Пам'яті Польщі. На 56 стендах представлено близько 150 оригінальних фотознімків, які були зібрані бібліотеками, фотоагенціями і фізичними особами. Фотосвітлини розповідають про польсько-радянські відносини, починаючи з війни 1919-20 років, про наслідки радянських репресій, катинську трагедію, Ялтинську конференцію, аж до залишення території Республіки Польща військами Радянської Армії в 1993 році. Цікавим експонатом є збережена в гарному стані таємна мапа 1955 року з напрямами навчань штабу військ дружніх країн. 

 

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2015 року, 18:23 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація