26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кадрове питання Роздрукувати

Вінницькі студенти практикуватимуть в обласній Раді

Студентів-випускників заочної форми навчання спеціальності «Адміністративний менеджмент» Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ закріплять за постійними комісіями обласної Ради. Таку ініціативу висловив голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Голова вважає, що практика студентів у комісіях сприятиме їхньому ефективнішому засвоєнню отриманих під час навчання знань і навиків. Він також наполягає, аби в ході навчання студенти виїжджали у територіальні громади і знайомилися з буднями місцевих рад безпосередньо.
Про це Сергій Татусяк сказав 15 лютого під час дводенного науково-практичного семінару «Дослідження організаційно-правових аспектів місцевого самоврядування» для майбутніх адміністративних менеджерів.
Голова облради прочитав студентам лекцію «Сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні й у Вінницькій області». Студентами даної спеціальності є, переважно, нинішні працівники державних адміністрацій, органів самоврядування, засобів масової інформації.
Сергій Татусяк наголосив, що спеціальність «Адміністративний менеджмент» є особливо важливою для службовців в світлі сучасної адміністративної реформи та назріваючої реформи місцевого самоврядування.
– У нинішній каденції органів місцевого самоврядування Вінниччини «кадровий голод» існує, оскільки серед новообраних сільських та селищних голів є люди із середньою освітою. Відтак професійна підготовка кадрів органів самоврядування бажає кращого, – зауважив Татусяк.
В ході свого виступу очільник обласного «парламенту» поінформував студентів про поточну роботу обласної Ради, її співпрацю з радами всіх рівнів та основні результати роботи депутатів. Зокрема, Сергій Пилипович зупинився на «Концепції реформування місцевого самоврядування», яку рада направила Президенту, уряду та парламенту.
– Я впевнений – наша Концепція ляже в основу нових законів про органи влади в Україні, – висловив сподівання голова.
Також він зауважив, що Вінницька область має усю необхідну базу, аби стати пілотною у впровадженні реформи місцевого самоврядування.
Лекція завершилася запитаннями та побажаннями від студентів. Зокрема, Дяківський сільський голова (Бершадщина) Юрій Джус попросив, аби у навчальних програмах для сільських, селищних голів було більше питань щодо юридичних аспектів і повноважень органів влади.
А начальник відділу розвитку інфраструктури Тульчинської РДА Світлана Сороковська подякувала С.Татусяку за те, що мала можливість через Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» побувати у Польщі й наочно ознайомитися з тамтешньою моделлю управління.

Загалом впродовж двох навчальних днів лекції студентам прочитають заступник голови облради, керуючий справами Степан Нешик, голова бюджетної комісії облради Наталія Гетце, представники податкової служби, управління Держкомзему, освіти, комунальної власності, культури й туризму, соціального захисту населення, охорони здоров’я та працівники виконавчого апарату обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація