Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Кадровий потенціал Роздрукувати

Представлено нового заступника голови облдержадміністрації

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з призначенням на посаду заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Григорія Деруна. 4 квітня голова облдержадміністрації Микола Джига представив нового заступника керівникам та виконавчим апаратам обласної Ради та облдержадміністрації.

Пояснюючи критерії підбору кадрів на керівні посади, Микола Джига зауважив, що це, насамперед, мають бути вінничани.
– Управляти регіоном мають люди, які тут виросли, люблять цю землю, працюють на ній, – зазначив М.Джига.
Він додав, що новопризначений заступник Г.Дерун буде займатися питанням взаємодії облдержадміністрації з бізнес-середовищем, розвивати підприємництво Вінниччини.
– Ця ланка у нас дещо упущена. Ми не достатньо приділяємо увагу малому і середньому бізнесу, а це основні наповнювачі бюджету, – зауважив голова ОДА.
Микола Джига одразу ж доручив Григорію Деруну провести робочі зустрічі із підприємцями області та органами виконавчої влади, які регулюють їхню діяльність.
В свою чергу Григорій Дерун подякував за довіру і пообіцяв багато працювати над виконанням покладених на нього функцій.
– Зроблю все, що зможу, щоб підвищувати рівень життя людей на Вінниччині, збільшувати робочі місця, покращувати загальний результат, – резюмував Г.Дерун.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація