23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кадровий потенціал Роздрукувати

Представлено нового заступника голови облдержадміністрації

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з призначенням на посаду заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Григорія Деруна. 4 квітня голова облдержадміністрації Микола Джига представив нового заступника керівникам та виконавчим апаратам обласної Ради та облдержадміністрації.

Пояснюючи критерії підбору кадрів на керівні посади, Микола Джига зауважив, що це, насамперед, мають бути вінничани.
– Управляти регіоном мають люди, які тут виросли, люблять цю землю, працюють на ній, – зазначив М.Джига.
Він додав, що новопризначений заступник Г.Дерун буде займатися питанням взаємодії облдержадміністрації з бізнес-середовищем, розвивати підприємництво Вінниччини.
– Ця ланка у нас дещо упущена. Ми не достатньо приділяємо увагу малому і середньому бізнесу, а це основні наповнювачі бюджету, – зауважив голова ОДА.
Микола Джига одразу ж доручив Григорію Деруну провести робочі зустрічі із підприємцями області та органами виконавчої влади, які регулюють їхню діяльність.
В свою чергу Григорій Дерун подякував за довіру і пообіцяв багато працювати над виконанням покладених на нього функцій.
– Зроблю все, що зможу, щоб підвищувати рівень життя людей на Вінниччині, збільшувати робочі місця, покращувати загальний результат, – резюмував Г.Дерун.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація