Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Кадровий потенціал Роздрукувати

Представлено нового заступника голови облдержадміністрації

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з призначенням на посаду заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Григорія Деруна. 4 квітня голова облдержадміністрації Микола Джига представив нового заступника керівникам та виконавчим апаратам обласної Ради та облдержадміністрації.

Пояснюючи критерії підбору кадрів на керівні посади, Микола Джига зауважив, що це, насамперед, мають бути вінничани.
– Управляти регіоном мають люди, які тут виросли, люблять цю землю, працюють на ній, – зазначив М.Джига.
Він додав, що новопризначений заступник Г.Дерун буде займатися питанням взаємодії облдержадміністрації з бізнес-середовищем, розвивати підприємництво Вінниччини.
– Ця ланка у нас дещо упущена. Ми не достатньо приділяємо увагу малому і середньому бізнесу, а це основні наповнювачі бюджету, – зауважив голова ОДА.
Микола Джига одразу ж доручив Григорію Деруну провести робочі зустрічі із підприємцями області та органами виконавчої влади, які регулюють їхню діяльність.
В свою чергу Григорій Дерун подякував за довіру і пообіцяв багато працювати над виконанням покладених на нього функцій.
– Зроблю все, що зможу, щоб підвищувати рівень життя людей на Вінниччині, збільшувати робочі місця, покращувати загальний результат, – резюмував Г.Дерун.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація