5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кадровики та юристи громад Вінниччини дізнавались про методи захисту в діяльності органів місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 7 травня, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування провела онлайн-семінар для юристів, кадровиків  та державних реєстраторів громад. Участь в онлайн заході взяв голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Спікерами семінару виступили директор Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк, спеціаліст головного управління юстиції у Вінницькій області Ярослав Миколюк та заступниця завідувача Центру організаційно-правової роботи – юристка Асоціації Олена Лісовська.

Загалом говорили про особливості кадрової роботи органів місцевого самоврядування в умовах карантину, засоби захисту прав інвесторів, протидію незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору, а також про судову практику щодо корупційних правопорушень.

Під час онлайн-семінару учасники мали змогу також обмінятися між собою практичним досвідом діяльності та обговорити презентації доповідачів.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 7 травня 2020 року, 15:20 Переглядів: 278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація