Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Калинівська міська об’єднана територіальна громада святкувала День міста Роздрукувати

29 травня калинівчани святкували День міста. Прологом  свята стала вокально – хореографічна композиція : «Тебе, Калинівко єдина я щирим серцем полюбив».

Перед початком урочистостей жителі і гості міста вшанували пам'ять земляків, які загинули в АТО, покладанням квітів до вічного вогню, а діти запустили в небо повітряні кульки.

Калинівчан зі святом привітали: Калинівський міський голова Анатолій     Шамалюк, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, народні депутати України Петро Юрчишин та Олександр Домбровський, голова Калинівської РДА Володимир Гаврилюк, голова Калинівської районної ради Василь  Поліщук, виконавчий директор Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Владислав Філатов, Хмільницький міський голова Сергій Редчик,  Тульчинський міський  голова Валерій  Весняний, Погребищенський міський голова Анатолій Білик.

Вітаючи жителів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади  від імені депутатського корпусу Вінницької обласної Ради із святом, Анатолій Олійник відмітив зростання економічного та культурного потенціалу новоствореної громади, побажав щоб добро не забувало дорогу до їхніх осель, щоб радість переповнювала, здоров’я примножувалося та вручив вітальну адресу Вінницької обласної Ради.

Путівки учасникам АТО для лікування у Хмільницькому санаторії «Радон»  передав  народний депутат України Петро Юрчишин, а виконавчий директор Вінницького регіонального відділення  Асоціації міст України Владислав Філатов від імені Вінницького міського голови Сергія Моргунова вручив картину.

Цього року свято було багате численними, яскравими виступами місцевих і приїжджих артистів та мало цікаву розважальну програму.

Для калинівчан та гостей міста виступали Володимир Гуменчук, Наталя  Мельник, Олексадр Онуфрійчук, Ігор   Юрковський, «Настасівські музики» з міста  Тернопіль  та Рок – гурти з міста  Калинівка.

У фіналі свята над небом Калинівки спалахнув незабутній яскравий святковий салют.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 29 травня 2016 року, 21:10 Переглядів: 2099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація