26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Калинівський район – еталон з виконання доручень обласної влади Роздрукувати

7 жовтня про діяльність за три квартали поточного року відзвітував очільник Калинівського району Василь Поліщук. В обласному рейтингу район наразі утримує лідерські позиції за показниками соціально-економічного розвитку. Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив:

– Калинівський район – приклад того, як можна ефективно виконувати усі доручення і завдання Президента України, обласної влади і, мобілізуючи ресурс, досягати навіть перевиконання планових показників. Це стосується і галузі охорони здоров’я, в якій проводять реконструкцію медичних закладів, відповідно до проекту медичної реформи; агропромислового комплексу, галузі освіти та культурної сфери. Зокрема, на реконструкцію об’єктів культури та історичної спадщини витрачено близько 2 млн. 400 тис. грн.

За словами обласного керівництва, у попередні роки на всю сферу культури регіону стільки не витрачали, як сьогодні в одному Калинівському районі.

Як повідомив голова райдержадміністрації Василь Поліщук, протягом 2013-2014 років у районі планують побудувати 10 свердловин, вирішивши таким чином у громадах проблему якісної питної води. Окрім того район залишається у лідерах з кількості інвестиційних проектів.

За оцінками керівників профільних департаментів, які детально аналізують усі показники соціально-економічного розвитку кожного району, у Калинівці влада уміє об’єднувати адміністративні, громадські та бізнес-ресурси для виконання поставлених завдань.

Саме тому голова Вінницької ОДА Іван Мовчан назвав район «еталоном» в плані виконання доручень керівництва. Він також порекомендував оформити досвід роботи Калинівщини у вигляді брошури, яку розповсюджуватимуть серед населення краю.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 17:53 Переглядів: 1377

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація