15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Калинівський район – еталон з виконання доручень обласної влади Роздрукувати

7 жовтня про діяльність за три квартали поточного року відзвітував очільник Калинівського району Василь Поліщук. В обласному рейтингу район наразі утримує лідерські позиції за показниками соціально-економічного розвитку. Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив:

– Калинівський район – приклад того, як можна ефективно виконувати усі доручення і завдання Президента України, обласної влади і, мобілізуючи ресурс, досягати навіть перевиконання планових показників. Це стосується і галузі охорони здоров’я, в якій проводять реконструкцію медичних закладів, відповідно до проекту медичної реформи; агропромислового комплексу, галузі освіти та культурної сфери. Зокрема, на реконструкцію об’єктів культури та історичної спадщини витрачено близько 2 млн. 400 тис. грн.

За словами обласного керівництва, у попередні роки на всю сферу культури регіону стільки не витрачали, як сьогодні в одному Калинівському районі.

Як повідомив голова райдержадміністрації Василь Поліщук, протягом 2013-2014 років у районі планують побудувати 10 свердловин, вирішивши таким чином у громадах проблему якісної питної води. Окрім того район залишається у лідерах з кількості інвестиційних проектів.

За оцінками керівників профільних департаментів, які детально аналізують усі показники соціально-економічного розвитку кожного району, у Калинівці влада уміє об’єднувати адміністративні, громадські та бізнес-ресурси для виконання поставлених завдань.

Саме тому голова Вінницької ОДА Іван Мовчан назвав район «еталоном» в плані виконання доручень керівництва. Він також порекомендував оформити досвід роботи Калинівщини у вигляді брошури, яку розповсюджуватимуть серед населення краю.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 17:53 Переглядів: 1673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація