Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Калинівський район – еталон з виконання доручень обласної влади Роздрукувати

7 жовтня про діяльність за три квартали поточного року відзвітував очільник Калинівського району Василь Поліщук. В обласному рейтингу район наразі утримує лідерські позиції за показниками соціально-економічного розвитку. Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив:

– Калинівський район – приклад того, як можна ефективно виконувати усі доручення і завдання Президента України, обласної влади і, мобілізуючи ресурс, досягати навіть перевиконання планових показників. Це стосується і галузі охорони здоров’я, в якій проводять реконструкцію медичних закладів, відповідно до проекту медичної реформи; агропромислового комплексу, галузі освіти та культурної сфери. Зокрема, на реконструкцію об’єктів культури та історичної спадщини витрачено близько 2 млн. 400 тис. грн.

За словами обласного керівництва, у попередні роки на всю сферу культури регіону стільки не витрачали, як сьогодні в одному Калинівському районі.

Як повідомив голова райдержадміністрації Василь Поліщук, протягом 2013-2014 років у районі планують побудувати 10 свердловин, вирішивши таким чином у громадах проблему якісної питної води. Окрім того район залишається у лідерах з кількості інвестиційних проектів.

За оцінками керівників профільних департаментів, які детально аналізують усі показники соціально-економічного розвитку кожного району, у Калинівці влада уміє об’єднувати адміністративні, громадські та бізнес-ресурси для виконання поставлених завдань.

Саме тому голова Вінницької ОДА Іван Мовчан назвав район «еталоном» в плані виконання доручень керівництва. Він також порекомендував оформити досвід роботи Калинівщини у вигляді брошури, яку розповсюджуватимуть серед населення краю.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 17:53 Переглядів: 1570

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація