Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Калинівський район – передовик в основних галузях господарства Роздрукувати

За результатами наради щодо підсумків діяльності у І кварталі Калинівський район визнаний одним з кращих в області. На цьому безпосередньо наголосили голова облдержадміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з керівниками району та сільськими головами 3 квітня.

Особливо були відзначені досягнення району в галузях охорони здоров’я, освіти та співпраці бізнесу і громадськості у соціальній сфері. Так, голову Калинівської райдержадміністрації Василя Поліщука похвалили за те, що він зумів ефективно організувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток краю. Зокрема, на ремонти медичних та освітніх закладів, вуличне освітлення та водогони. Для цього на Калинівщині навчилися акумулювати кошти бізнесу та грантові ресурси.

Зокрема, голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що район є лідером щодо участі в різноманітних програмах та конкурсах проектів розвитку.

– За підсумками обласного конкурсу проектів розвитку переможцями стали аж 7 територіальних громад Калинівського району. Завдяки своїй активності, вони отримали 230 тисяч гривень, тоді як, наприклад, сусідній Козятинський район взагалі подав один проект на конкурс, – повідомив С.Татусяк.

Він закликав посадовців району поширювати свій позитивний досвід по всій області, як, для прикладу, це було зроблено із напрацюваннями громади села Іванів. Там жителі та громадська організація за допомогою Фонду сприяння демократії Посольства США розробили стратегію розвитку свого населеного пункту на найближчу перспективу і працюють в її форматі.

– Коли ми в області почали роботу над Стратегією-2020, досвід Іванова був взятий нами за взірець. Ми показували в інших районах, як саме має відбуватися справжнє, ефективне стратегічне планування розвитку громади, – зауважив Сергій Татусяк.

Голова додав, що цьому також сприяла консолідована співпраця керівників району та їхній діалог із сільськими головами. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:37 Переглядів: 1548

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація