23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Калинівський район – передовик в основних галузях господарства Роздрукувати

За результатами наради щодо підсумків діяльності у І кварталі Калинівський район визнаний одним з кращих в області. На цьому безпосередньо наголосили голова облдержадміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з керівниками району та сільськими головами 3 квітня.

Особливо були відзначені досягнення району в галузях охорони здоров’я, освіти та співпраці бізнесу і громадськості у соціальній сфері. Так, голову Калинівської райдержадміністрації Василя Поліщука похвалили за те, що він зумів ефективно організувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток краю. Зокрема, на ремонти медичних та освітніх закладів, вуличне освітлення та водогони. Для цього на Калинівщині навчилися акумулювати кошти бізнесу та грантові ресурси.

Зокрема, голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що район є лідером щодо участі в різноманітних програмах та конкурсах проектів розвитку.

– За підсумками обласного конкурсу проектів розвитку переможцями стали аж 7 територіальних громад Калинівського району. Завдяки своїй активності, вони отримали 230 тисяч гривень, тоді як, наприклад, сусідній Козятинський район взагалі подав один проект на конкурс, – повідомив С.Татусяк.

Він закликав посадовців району поширювати свій позитивний досвід по всій області, як, для прикладу, це було зроблено із напрацюваннями громади села Іванів. Там жителі та громадська організація за допомогою Фонду сприяння демократії Посольства США розробили стратегію розвитку свого населеного пункту на найближчу перспективу і працюють в її форматі.

– Коли ми в області почали роботу над Стратегією-2020, досвід Іванова був взятий нами за взірець. Ми показували в інших районах, як саме має відбуватися справжнє, ефективне стратегічне планування розвитку громади, – зауважив Сергій Татусяк.

Голова додав, що цьому також сприяла консолідована співпраця керівників району та їхній діалог із сільськими головами. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:37 Переглядів: 1484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація