23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Калинівський «Ягуар» відзначив свій 20-літній ювілей Роздрукувати

26 листопада у Калинівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди 20-ї річниці утворення військової частини 3028 Національної гвардії України – спецпідрозділу «Ягуар». Військовослужбовців та їхні родини привітали представники обласної і районної влади, колеги з інших підрозділів, бойові побратими з інших областей України.

Свій ювілей спецпризначенці зустрічали із болем втрат – п’ятеро побратимів із їхньої частини загинули під час виконання військового обов’язку у зоні АТО, віддавши своє життя за незалежність та суверенітет України. Учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, поіменно згадавши кожного з них.

– Сьогодні близько 300 військовослужбовців частини пройшли випробування на стійкість в Донбасі. Надійність, сміливість та впевненість, які я бачив там в очах підлеглих, дуже допомагали мені приймати правильні рішення, – зазначив у своєму виступі командир військової частини 3028, полковник Іван Миропольський.

– 20 років – це невеликий проміжок навіть для життя одного покоління, а скільки подій відбулось за цей час. Ще в перші роки діяльності військової частини я неодноразово спілкувався з її тодішнім командиром і дивувався тим планам та завданням, які ставилися тоді перед підрозділом. Всього декілька років минуло з тих пір, і сьогодні – скалічені життя товаришів по службі, портрети загиблих героїв, біль вдів та сиріт за втраченими чоловіками і батьками. Я хотів би побажати, щоб це були останні жертви у ваших рядах, – сказав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, звертаючись із вітальним словом до бійців «Ягуару».

Слова подяки мужнім захисниками держави висловив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник:

– 20-літня історія військової частини 3028 – це щоденний ратний труд, це героїзм та безстрашність, це передові місця на змаганнях серед спецпідрозділів – приклади, що засвідчують професіоналізм найвищого ґатунку.

Щирими побажаннями та подарунками ягуарівців привітали також депутати обласної Ради, керівники району та міста, представники духовенства, волонтери, колеги, бойові побратими та товариші з інших військових частин України.

Кращим військовослужбовцям було вручено подяки та почесні грамоти, а для дітей і дружин бійців, загиблих у зоні АТО – пам’ятні подарунки та квіти.

У виконанні творчих колективів області та району для учасників святкового зібрання прозвучали пісні, вірші, танцювальні постанови на тему: «З Україною в серці».

Для довідки.

Свою діяльність військова частина 3028 розпочала на базі навчального центру військової частини 3008 ВВ МВС України в с. Тютьки Вінницької області. 14 жовтня 1995 року полк був передислокований в місто Калинівку Вінницької області.

Протягом свого існування полк спеціального призначення «Ягуар» брав участь у забезпеченні правопорядку в місті Вінниці та Вінницькій області; в інших містах України – Києві, Львові, Донецьку, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Умані.

П'ять офіцерів та прапорщиків частини пройшли бойові випробування в Афганістані. За мужність, хоробрість, самовідданість всі вони нагороджені орденами та медалями. Серед них: перший командир частини полковник Деміч В.Ф., підполковник Федоренко Ю.В., прапорщик Тітко І. М., прапорщики запасу Літвінюк І.С. та Мацюх А.Б.

Троє військовослужбовців частини брали активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і відзначені державними нагородами. Серед них: полковники запасу Чернега П. І., Леонович Д.П., капітан запасу Літвіцький В. О.

Повернутись Створено: 27 листопада 2014 року, 17:02 Переглядів: 2393

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація