23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво обласної Ради контролює виконання рішень з питань енергозбереження Роздрукувати

30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин відвідали Хмільницьку обласну фізіотерапевтичну лікарню.

З метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області», вони перевірили, як ведуться технічні роботи з переобладнання котельні на альтернативні види палива, а також ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Як зауважив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перш, ніж розпочати процес модернізації будь-якого генеруючого теплопостачального об’єкта, необхідно, окрім економічного ефекту, врахувати всі умови, які можуть зашкодити навколишньому середовищу.

Наприклад, в зазначеному закладі потрібно перевірити, чи відповідають всім нормам і зручностям ті проектні рішення, які мають реалізовуватися без шкоди для сусідніх житлових кварталів і установ. Зокрема, виявились певні нюанси щодо розміщення дров’яного складу, технології заготівлі і постачання паливної сировини.

В ході спілкування з головним лікарем були внесені зауваження і пропозиції щодо прискорення процесу переобладнання котельні. За словами Ігоря Кревського, за рахунок модернізації цього об’єкта економія коштів становитиме 400-550 тис. грн. в рік.

Під час перевірки керівники області також оглянули процедурні кабінети та спальні корпуси, в яких лікуються і проживають пацієнти.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 13:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація