13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво обласної Ради контролює виконання рішень з питань енергозбереження Роздрукувати

30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин відвідали Хмільницьку обласну фізіотерапевтичну лікарню.

З метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області», вони перевірили, як ведуться технічні роботи з переобладнання котельні на альтернативні види палива, а також ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Як зауважив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перш, ніж розпочати процес модернізації будь-якого генеруючого теплопостачального об’єкта, необхідно, окрім економічного ефекту, врахувати всі умови, які можуть зашкодити навколишньому середовищу.

Наприклад, в зазначеному закладі потрібно перевірити, чи відповідають всім нормам і зручностям ті проектні рішення, які мають реалізовуватися без шкоди для сусідніх житлових кварталів і установ. Зокрема, виявились певні нюанси щодо розміщення дров’яного складу, технології заготівлі і постачання паливної сировини.

В ході спілкування з головним лікарем були внесені зауваження і пропозиції щодо прискорення процесу переобладнання котельні. За словами Ігоря Кревського, за рахунок модернізації цього об’єкта економія коштів становитиме 400-550 тис. грн. в рік.

Під час перевірки керівники області також оглянули процедурні кабінети та спальні корпуси, в яких лікуються і проживають пацієнти.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 13:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація