Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівництво обласної Ради контролює виконання рішень з питань енергозбереження Роздрукувати

30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин відвідали Хмільницьку обласну фізіотерапевтичну лікарню.

З метою контролю виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області», вони перевірили, як ведуться технічні роботи з переобладнання котельні на альтернативні види палива, а також ознайомились із матеріально-технічною базою цього закладу.

Як зауважив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, перш, ніж розпочати процес модернізації будь-якого генеруючого теплопостачального об’єкта, необхідно, окрім економічного ефекту, врахувати всі умови, які можуть зашкодити навколишньому середовищу.

Наприклад, в зазначеному закладі потрібно перевірити, чи відповідають всім нормам і зручностям ті проектні рішення, які мають реалізовуватися без шкоди для сусідніх житлових кварталів і установ. Зокрема, виявились певні нюанси щодо розміщення дров’яного складу, технології заготівлі і постачання паливної сировини.

В ході спілкування з головним лікарем були внесені зауваження і пропозиції щодо прискорення процесу переобладнання котельні. За словами Ігоря Кревського, за рахунок модернізації цього об’єкта економія коштів становитиме 400-550 тис. грн. в рік.

Під час перевірки керівники області також оглянули процедурні кабінети та спальні корпуси, в яких лікуються і проживають пацієнти.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 13:00 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація