9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво обласної Ради продовжує перевірку готовності до опалювального сезону в закладах спільної власності територіальних громад Роздрукувати

21 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський в черговий раз проконтролював виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області. Спільно із головою Немирівської районної ради Володимиром Дзевелюком вони відвідали Немирівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат інтенсивної педагогічної корекції  І-ІІ ст. ім. М.Некрасова.

За інформацією директора Василя Кондратюка, в їхньому закладі щороку навчається і проживає до півтори сотні дітей, віком 7-17 років. Ця школа є навчально-виховним і корекційно-компенсаторним закладом, що задовольняє освітні потреби дітей з вадами розумового та психічного розвитку. Вихованці перебувають на неповному державному утриманні, забезпечуються 4-разовим харчуванням, підручниками, постільною білизною, одягом. Для забезпечення навчально-виховного процесу та утримання території і приміщень заклад також отримує значну підтримку від надходжень спонсорських коштів.

Керівники області та району поспілкувались із директором та педагогічним персоналом закладу, поцікавились нагальними проблеми; а також ознайомилися з роботою котелень, оцінивши стан підготовки об’єкту до опалювального сезону.

За словами керівництва школи-інтернату, у них вже частково встановлене нове обладнання, яке працюватиме на альтернативних видах палива, підготовлений технічний персонал, заготовлена необхідна кількість паливної сировини.

Як зауважив в ході перевірки перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, суттєвих порушень у забезпеченні підготовки до опалювального сезону в зазначеному закладі не виявлено, проте виконання окремих технічних робіт потрібно пришвидшити.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2014 року, 14:16 Переглядів: 1055

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація