Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво обласної Ради висловлює вдячність усім учасникам благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та керівництво вищого органу місцевого самоврядування області висловлюють свою щиру подяку усім учасникам Обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”. Ми вдячні усім небайдужим мешканцям Вінниччини, органам місцевого самоврядування області, депутатам місцевих рад, органам виконавчої влади, державним установам, комунальним закладам і підприємствам, громадським організаціям і приватним підприємцям, хто долучився до акції і перерахував кошти на благодійний рахунок обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Сума зібраних коштів в рамкам благодійного марафону станом на 8 жовтня 2014 року складає 901 тис. 499 грн. Збір коштів триває. Усі зібрані благодійні кошти будуть спрямовані на  придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури для поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні  АТО, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м. Вінниця).

Підтримка українських воїнів, що захищають сьогодні незалежність і територіальну цілісність української держави в боротьбі із російським агресором, є сьогодні найпершим завданням влади і обов’язком кожного громадянина, який прагне жити у мирній і процвітаючій Україні. Ви проявили людяність і високе розуміння національного обов’язку, зробивши свій внесок задля порятунку життя поранених і постраждалих українських героїв. Спільними зусиллями ми зможемо врятувати життя кожного захисника України, здолати усі перешкоди на шляху до утвердження української державності.

З повагою,

голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2014 року, 19:01 Переглядів: 1537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація