Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво обласної Ради взяло участь в засіданні координаційної ради щодо реалізації проекту Світового Банку на Вінниччині Роздрукувати

6 червня голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь в засіданні координаційної ради з питань впровадження на території Вінницької області проекту Світового Банку “Поліпшення охорони здоров’я – на службі у людей”.

Засідання за участю представників міської влади, керівників Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації та структурних підрозділів провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник. Було обговорено механізми та умови фінансування проекту на території Вінницької області, який передбачає створення регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології та будівництво нового модульного корпусу.

Нагадаємо, що згідно рішення 24 сесії обласної Ради «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами)», на реалізацію проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» з обласного бюджету виділено кошти в сумі 4505,141 тис.грн. для надання міжбюджетного трансферту бюджету м. Вінниця для утримання комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології». Передбачається, що проект впроваджуватиметься протягом 5 років. Загальний кошторис проекту становить 32 млн. 350 тисяч доларів США, серед яких 90% припадає на витрати Світового Банку, а 10% фінансується з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 17:34 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація