Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області і міста привітало християн католицького віросповідання із Христовим Воскресінням Роздрукувати

4 квітня очільники області і міста привітали вінничан, які сповідують християнску віру західного обряду з одним із найвеличніших християнських свят - Світлим Христовим Воскресінням та іншими Великодніми святами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький прийшли на Великодню службу до Костелу Святої Діви Марії Ангельської, щоб звернутися із словами вітання до вінничан-католиків.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав сповідників католицького віросповідання зі Світлим Христовим Воскресінням, побажав здоров’я, добра, віри, надії і любові, мирного неба над головою.

- У непростий час ми зустрічаємо це величне свято. Україна перебуває фактично у стані війни: анексовано Крим, кровоточить рана на сході країни в Донецькій і Луганській області. За незалежність і територіальну цілісність нашої держави гинуть кращі українські воїни, гинуть мирні жителі. У цей час нелегко на душі у кожного з нас. Ми думаємо про майбутнє українського народу, держави, наших родин. Мені пригадались слова Папи Римського Івана Павла ІІ, який казав: “Не бійтеся”. Ці прості, але водночас могутні слова підняли з колін польський народ, який здобув волю і будує успішну державу. Слова Івана Павла ІІ, на мою думку, перегукуються зі словами українського Кобзаря Тараса Шевченка, який закликав: “Борітеся - поборете”. Ці слова, по-особливому звучать у нинішні пасхальні дні, бо ми переконані, що світло завжди перемагає темряву, правда перемагає неправду, а мир - переможе війну, - зазначив під час виступу Сергій Свитко.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій оголосив про те, що приміщення Костелу офіційно передається у власність католицькій громаді у Вінниці. У храмі відбулась офіційна процедура підписання договору передачі майна та закріплення його відповідними печатками. Нагадаємо, що у 1927 році будівля Костелу була націоналізована тодішньої радянською владою.

Крім того, 4-5 квітня очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно із представниками обласної і міської влади, завітали також до інших католицьких храмів Вінниці: Костелу Святого Франциска, Костелу Святого Духа, Санктуарію Божого милосердя, щоб привітати вірян західного обряду з Христовим Воскресінням.

Повернутись Створено: 5 квітня 2015 року, 17:28 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація