Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області і міста привітало християн католицького віросповідання із Христовим Воскресінням Роздрукувати

4 квітня очільники області і міста привітали вінничан, які сповідують християнску віру західного обряду з одним із найвеличніших християнських свят - Світлим Христовим Воскресінням та іншими Великодніми святами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький прийшли на Великодню службу до Костелу Святої Діви Марії Ангельської, щоб звернутися із словами вітання до вінничан-католиків.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав сповідників католицького віросповідання зі Світлим Христовим Воскресінням, побажав здоров’я, добра, віри, надії і любові, мирного неба над головою.

- У непростий час ми зустрічаємо це величне свято. Україна перебуває фактично у стані війни: анексовано Крим, кровоточить рана на сході країни в Донецькій і Луганській області. За незалежність і територіальну цілісність нашої держави гинуть кращі українські воїни, гинуть мирні жителі. У цей час нелегко на душі у кожного з нас. Ми думаємо про майбутнє українського народу, держави, наших родин. Мені пригадались слова Папи Римського Івана Павла ІІ, який казав: “Не бійтеся”. Ці прості, але водночас могутні слова підняли з колін польський народ, який здобув волю і будує успішну державу. Слова Івана Павла ІІ, на мою думку, перегукуються зі словами українського Кобзаря Тараса Шевченка, який закликав: “Борітеся - поборете”. Ці слова, по-особливому звучать у нинішні пасхальні дні, бо ми переконані, що світло завжди перемагає темряву, правда перемагає неправду, а мир - переможе війну, - зазначив під час виступу Сергій Свитко.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій оголосив про те, що приміщення Костелу офіційно передається у власність католицькій громаді у Вінниці. У храмі відбулась офіційна процедура підписання договору передачі майна та закріплення його відповідними печатками. Нагадаємо, що у 1927 році будівля Костелу була націоналізована тодішньої радянською владою.

Крім того, 4-5 квітня очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно із представниками обласної і міської влади, завітали також до інших католицьких храмів Вінниці: Костелу Святого Франциска, Костелу Святого Духа, Санктуарію Божого милосердя, щоб привітати вірян західного обряду з Христовим Воскресінням.

Повернутись Створено: 5 квітня 2015 року, 17:28 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація