12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області і міста привітало колектив Донецького національного університету із 50-річним ювілеєм Роздрукувати

28 травня у місті Вінниці колектив Донецького національного університету зустрів свій 50-річний ювілей з часу створення на базі педагогічного інституту Донецького державного університету, який у 2000-му році отримав статус національного. Саме цій визначній даті було присвячене урочисте засідання Вченої Ради університету, яке пройшло у актовій залі закладу.

Завітали на свято: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, наукова еліта області та інтелігенція, громадські діячі нашого краю та численні гості. Керівництво, викладацький склад та студенти навчального закладу прийняли поздоровлення у вигляді вітальних адрес від Президента України Петра Порошенка, Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, інших високопосадовців України, народних депутатів України, наукових і творчих кіл нашої держави, вупискників вишу, вищих навчальних закладів України, представників Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці з нагоди 50-річчя.

З вступним словом виступив ректор Донецького національного університету Роман Гринюк, який розповів про здобутки та успіхи вузу, випробування, що трапились на шляху колективу, а також окреслив пріоритети в діяльності на майбутнє. Роман Гринюк відзначив, що та частина колективу  і студентів, які переїхали до Вінниці, свідомо зробила вибір і обрала шлях підтримки української державності, її утвердження та розвитку. Він подякував керівництву області і міста, жителям територіальної громади Вінниччини за надану підтримку вузу під час переїзду та облаштування в обласному центрі.

Учасники урочистостей виконали Державний Гімн “Ще не вмерла Україна”, вшанували хвилиною мовчання викладачів,  які відійшли у інший світ протягом останніх років, а також працівників колективу і студентів, які загинули у зоні бойових дій в Донецькій області. З вітальним словом до керівництва і колективу вузу звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу обласного органу місцевого самоврядування привітав керівництво, колектив і студентство Донецького національного університету із славною річницею – 50-річчям утворення навчального закладу.

- Я переконаний у тому, що у цій залі знаходиться еліта українського народу – еліта наукова і освітянська. Тут є патріоти української держави, тому що перед колективом університету був вибір. Частина працівників і студентів залишилися у Донецьку, інша частина виїхала до Російської Федерації – це їхній вибір. Але є ваш вибір – ви залишилися разом з українським народом та українською державою. Тому я схиляю голову перед вами за ваш патріотизм. Я переконаний, що ми разом відбудуємо нашу державу, - сказав Сергій Свитко

Сергій Свитко також відмітив: “Донеччину і Вінниччину єднає одна визначна людина, апостол правди і свободи – це Василь Стус, який народився у селі Рахнівка Гайсинського району на Вінниччині. Він закінчив ваш навчальний заклад. Перебуваючи в російських таборах він писав: “Народе мій, до тебе я ще верну…”. Я думаю, що кожен із вас у серці має надію і віру, що повернеться у свій рідний край – Донеччину. Кожен напевне думає: “Моя Донеччино – до тебе я ще верну”. Ми усі віримо у нашу перемогу, бо з нами правда, з нами увесь цивілізований світ, і з нами Господь Бог”.

В ході урочистостей керівники області і міста вручили керівникам вузу, викладачам і студентам грамоти та нагрудні знаки Міністерства освіти і науки України, почесні грамоти обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради, подарунки та дипломи. У свою чергу ректор Донецького національного університету Роман Гринюк вручив керівникам міста і області, лідерам громадських та благодійних організацій подяки за всебічну підтримку вузу у скрутний час.

Для учасників і гостей свята було організовано концертну програму, в рамках якої виступили творчі колективи і окремі виконавці.

Нагадаємо, що восени минулого року, більша частина колективу вузу переїхала до Вінниці у зв’язку із російською агресією на території Донецької та Луганської областей. Університет розмістився на місці колишньої адміністративної будівлі ювелірного заводу “Кристал”.

Повернутись Створено: 28 травня 2015 року, 19:08 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація