9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області і міста привітало талановиту молодь Вінниччини Роздрукувати

19 травня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося свято-зустріч «Таланти Поділля - 2015» очільників області і міста з обдарованою молоддю нашого краю. В межах свята відбулося нагородження кращих учнів, студентів та їх наставників – переможців конкурсів і олімпіад за особливі успіхи у навчанні.

З вітальним словом до юних вінничан звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов. 

Сергій Свитко привітав зі святом викладачів, студентів, учнів та їхніх батьків, побажав їм успіхів і здобутків.

- Талановита молодь - це майбутнє нашої України. Я переконаний у тому, що Вас у майбутньому чекає великий успіх. Для того, щоб бути успішним, потрібно мріяти. Немає успіху без мрій. Для того, щоб бути успішними, потрібна важка праця. Хтось із великих сказав, що геній – це людина, яка має 1% таланту, і 99% тяжкої праці. Для того, щоб бути успішним, потрібно бути оптимістом, тому що оптимістам належить світ, а песимісти є лише спостерігачами подій, що відбуваються у світі. Тож я усім Вам бажаю успіху. Я вірю в те, що ми разом збудуємо нашу омріяну Україну, - сказав Сергій Свитко. 

Очільники області і міста вручили дипломи, почесні грамоти Вінницької обласної Ради, облдержадміністрації, а також грошові премії переможцям у різних номінаціях. Це, зокрема: переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад; ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук; предметних турнірів; Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, технічного і туристсько-краєзнавчого напрямів; обласної олімпіади з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів; учні закладів професійно-технічної освіти, які здобули перемоги на обласних конкурсах фахової майстерності; кращі студенти вищих навчальних закладів Вінниччини та педагоги, які підготували своїх вихованців.
 
Загалом нагородами відзначено понад півтисячі учнів, студентів та педагогів області, а сума коштів, використана на преміювання талановитої молоді та їх наставників, становить цього року 309 тис. гривень.

Повернутись Створено: 19 травня 2015 року, 19:40 Переглядів: 1191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація