Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області і міста привітало талановиту молодь Вінниччини Роздрукувати

19 травня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося свято-зустріч «Таланти Поділля - 2015» очільників області і міста з обдарованою молоддю нашого краю. В межах свята відбулося нагородження кращих учнів, студентів та їх наставників – переможців конкурсів і олімпіад за особливі успіхи у навчанні.

З вітальним словом до юних вінничан звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов. 

Сергій Свитко привітав зі святом викладачів, студентів, учнів та їхніх батьків, побажав їм успіхів і здобутків.

- Талановита молодь - це майбутнє нашої України. Я переконаний у тому, що Вас у майбутньому чекає великий успіх. Для того, щоб бути успішним, потрібно мріяти. Немає успіху без мрій. Для того, щоб бути успішними, потрібна важка праця. Хтось із великих сказав, що геній – це людина, яка має 1% таланту, і 99% тяжкої праці. Для того, щоб бути успішним, потрібно бути оптимістом, тому що оптимістам належить світ, а песимісти є лише спостерігачами подій, що відбуваються у світі. Тож я усім Вам бажаю успіху. Я вірю в те, що ми разом збудуємо нашу омріяну Україну, - сказав Сергій Свитко. 

Очільники області і міста вручили дипломи, почесні грамоти Вінницької обласної Ради, облдержадміністрації, а також грошові премії переможцям у різних номінаціях. Це, зокрема: переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад; ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук; предметних турнірів; Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, технічного і туристсько-краєзнавчого напрямів; обласної олімпіади з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів; учні закладів професійно-технічної освіти, які здобули перемоги на обласних конкурсах фахової майстерності; кращі студенти вищих навчальних закладів Вінниччини та педагоги, які підготували своїх вихованців.
 
Загалом нагородами відзначено понад півтисячі учнів, студентів та педагогів області, а сума коштів, використана на преміювання талановитої молоді та їх наставників, становить цього року 309 тис. гривень.

Повернутись Створено: 19 травня 2015 року, 19:40 Переглядів: 1087

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація