Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області і міста провело зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном Роздрукувати

25 квітня керівництво Вінницької області і міста Вінниці зустрілось у Вінницькій міській раді із  Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіном.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Кшиштоф Свідерек, посадовці обласної Ради, ОДА та Вінницької міської ради.

Під час зустрічі із паном Послом було обговорено суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, зокрема на Вінниччині. Керівники області і міста розповіли польським дипломатам про здобутки місцевої влади у різних напрямах, процес впровадження реформ та інші питання, які потребують вирішення. Йшлося також про поглиблення різносторонньої співпраці із Республікою Польща та необхідність залучення в область іноземних інвестицій.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін ознайомився із “прозорим офісом” Вінницької міської ради, дізнався яким чином надаються адміністративні та інші послуги жителям обласного центру.

Повернутись Створено: 26 квітня 2015 року, 16:23 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація