12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області обговорило із представниками МЗС Франції питання поглиблення співробітництва Роздрукувати

18 березня відбулась зустріч керівництва області і міста з керівником Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ і Міжнародного розвитку Французької Республіки Еріком Фурн’є, на якій обговорено питання поглиблення співпраці Вінниччини з регіонами Франції у різноманітних галузях.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, заступники голови ОДА, посадовці обласної Ради. З боку французької делегації також були представлені: перший радник Посольства Франції в Україні Фредерік де Туше і аташе з питань співробітництва в сфері вищої освіти Посольства Франції в Україні Жіль Маметц.  

Під час зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів представникам французької делегації про соціально-економічний і науковий потенціал Вінниччини, успіхи у галузі сільського господарства, впровадження реформ. В ході розмови йшлося про співпрацю з Французькою Республікою у різних галузях: економіки і сільського господарства, науки і освіти, використання досвіду з проведення децентралізації влади, міжпарламентське співробітництво, тощо.

Керівник Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ і Міжнародного розвитку Французької Республіки Ерік Фурн’є у свою чергу відмітив: “Керівництво Франції уважно слідкує за процесами в Україні. Крім політичних питань, ми прагнемо розвитку співробітництва з українською державою у різних галузях. В Парижі обізнані із науковим і економічним потенціалом України. Ми готові розвивати відносини з областю у різних галузях, поділитися досвідом у проведенні реформ”. Крім того, він відзначив зацікавлення у розвитку відносин в науково-освітній сфері та сільському господарстві.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко звертаючись до Еріка Фурн’є подякував Уряду і народу Франції за підтримку української держави в конфлікті з Російською Федерацією, відмітив давні історичні зв’язки українського і французького народів, підкреслив важливість поглиблення співробітництва України з Французькою Республікою.

- Сьогодні утверджується незалежність і відстоюється територіальна цілісність України у боротьбі із російським агресором на сході нашої держави. Переконаний, що Україна бореться не тільки за свою державність, але і за свободу інших європейських народів. Між Україною і Францією існують давні історичні та культурні зв’язки. Мені як українцю приємно відмітити, що у свій час, в 11 столітті, українка Анна - донька київського князя Ярослава Мудрого, була королевою Франції. Важливо на сьогодні, на мою думку, проводити політику народної дипломатії, коли існують тісні відносини між окремими регіонами, територіально-адміністративними одиницями, навчальними закладами наших країн. Нам цікавий  успішний досвід Франції в питанні проведення децентралізації влади, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, Сергій Свитко звернувся до керівника Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ і Міжнародного розвитку Французької Республіки Еріка Фурн’є з проханням сприяти у встановленні партнерських відносин Вінницької області з регіоном Бретань Французької Республіки. “Підписання такої угоди може зміцнити відносини між Україною і Францією. Розраховуємо на успішну співпрацю не тільки на міждержавному, але й на міжрегіональному рівні, реалізацію проектів і програм здійснюваних Посольством Французької Республіки в Україні”, - сказав Сергій Свитко. Ерік Фурн’є на це відповів, що готовий підтримати пропозицію очільника обласної Ради і сприяти у встановленні відносин між регіоном Бретань і Вінницькою областю. 

Як повідомлялося раніше, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі із пропозицією встановити партнерські стосунки між Вінницькою областю і регіоном Бретань Республіки Франція.

В програмі перебування у Вінницькій області керівника Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ і Міжнародного розвитку Французької Республіки Еріка Фурн’є передбачено відвідати Донецький національний університет та ознайомитись з історією ставки Гітлера “Вервольф”.

Повернутись Створено: 18 березня 2015 року, 17:15 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація