Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області підписало протокол про співробітництво із німецьким Фондом Ганса Зайделя в Україні Роздрукувати

16 лютого в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся ознайомчий семінар на тему: “Сталий розвиток малого міста-селища”. В офіційній частині семінару між керівниками області і директором німецького Фонду Ганса Зайделя в Україні було підписано протокол намірів про співробітництво в рамках проекту Фонду “Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування в Україні”.

Участь у підписанні протоколу намірів про співробітництво взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна.

На ознайомчому семінарі, який пройшов за підтримки німецького Фонду Ганса Зайделя в рамках проекту “Сталий розвиток малих міст Вінницької області”, були присутні 26 голів міських, селищних, сільських рад Вінницької області, міські і селищні голови з Львівської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Чернігівської областей . Мета проекту – ознайомити учасників навчання з європейськими підходами та інструментами розвитку малих міст на прикладі міст Баварії в Федеральній Республіці Німеччина. До роботи в семінарі були залучені: експерт Фонду Ганса Зайделя, керівник реферату економіки, культури та управління міста Кемптен (Баварія) доктор Ріхард Шіссль, голова правління ГО “Інститут врядування” Анатолій Чемерис, які ознайомили присутніх із цілями і очікуваними результатами проекту стійкого розвитку малих міст.

Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний подякував обласній владі за розуміння і співпрацю, розповів про діяльність Фонду в Україні. Він наголосив, що досвід стійкого розвитку малих міст Баварії стане корисним для вивчення і впровадження у Вінницькій області. Директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна сказала, що презентовані у Вінниці проекти Фонду Ганса Зайделя націлені на довгострокову перспективу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко підкреслив важливість підписання протоколу про співробітництво із Фондом Ганса Зайделя.

- Підписання відповідного протоколу і реалізація проекту дасть можливість розпочати підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування, забезпечить розробку планів і проектів економічного розвитку нашої області, зокрема, малих міст і селищ, допоможе в залученні інвестицій, створить, я переконаний, сприятливі умови для проведення реформи місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні у нас є можливість скористатись досвідом наших західних партнерів для реалізації мрії українців: побудови незалежної, демократичної, правової та соціальної української держави. Ця подія є ще одним кроком українського народу до Європейського Союзу, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради подякував німецькому народу та Уряду за підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність української держави, а також повідомив, що скерував листа на ім’я Прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера щодо підписання угоди про регіональне співробітництво між Вінниччиною та федеральною землею Баварія. Сергій Свитко сказав: “Якщо така угода буде підписана – це буде новий, більш якісний рівень стосунків між Вінниччиною і Баварією”.

Офіційна частина заходу завершилась підписанням протоколу намірів про співробітництво з Фондом Ганса Зайделя в Україні. Як раніше повідомлялося, Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний запевнив очільника обласної Ради, що готовий сприяти владі Вінниччини в налагодженні відносин з Баварією.

Довідка: В Україні діє 5 німецьких політичних фондів. Зокрема, Фонд Ганса Зайделя було засновано у 1967 році. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера і Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 році. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур. Фонд організовує навчання для підвищення кваліфікації службовців усіх рівнів управління, зокрема, посадових осіб місцевого самоврядування. До заходів залучаються німецькі експерти і фахівці, здійснюється обмін досвідом, організовуються інформаційні поїздки до Німеччини.  

Повернутись Створено: 16 лютого 2015 року, 17:45 Переглядів: 1654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація