23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області підписало протокол про співробітництво із німецьким Фондом Ганса Зайделя в Україні Роздрукувати

16 лютого в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся ознайомчий семінар на тему: “Сталий розвиток малого міста-селища”. В офіційній частині семінару між керівниками області і директором німецького Фонду Ганса Зайделя в Україні було підписано протокол намірів про співробітництво в рамках проекту Фонду “Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування в Україні”.

Участь у підписанні протоколу намірів про співробітництво взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна.

На ознайомчому семінарі, який пройшов за підтримки німецького Фонду Ганса Зайделя в рамках проекту “Сталий розвиток малих міст Вінницької області”, були присутні 26 голів міських, селищних, сільських рад Вінницької області, міські і селищні голови з Львівської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Чернігівської областей . Мета проекту – ознайомити учасників навчання з європейськими підходами та інструментами розвитку малих міст на прикладі міст Баварії в Федеральній Республіці Німеччина. До роботи в семінарі були залучені: експерт Фонду Ганса Зайделя, керівник реферату економіки, культури та управління міста Кемптен (Баварія) доктор Ріхард Шіссль, голова правління ГО “Інститут врядування” Анатолій Чемерис, які ознайомили присутніх із цілями і очікуваними результатами проекту стійкого розвитку малих міст.

Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний подякував обласній владі за розуміння і співпрацю, розповів про діяльність Фонду в Україні. Він наголосив, що досвід стійкого розвитку малих міст Баварії стане корисним для вивчення і впровадження у Вінницькій області. Директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна сказала, що презентовані у Вінниці проекти Фонду Ганса Зайделя націлені на довгострокову перспективу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко підкреслив важливість підписання протоколу про співробітництво із Фондом Ганса Зайделя.

- Підписання відповідного протоколу і реалізація проекту дасть можливість розпочати підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування, забезпечить розробку планів і проектів економічного розвитку нашої області, зокрема, малих міст і селищ, допоможе в залученні інвестицій, створить, я переконаний, сприятливі умови для проведення реформи місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні у нас є можливість скористатись досвідом наших західних партнерів для реалізації мрії українців: побудови незалежної, демократичної, правової та соціальної української держави. Ця подія є ще одним кроком українського народу до Європейського Союзу, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради подякував німецькому народу та Уряду за підтримку України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність української держави, а також повідомив, що скерував листа на ім’я Прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера щодо підписання угоди про регіональне співробітництво між Вінниччиною та федеральною землею Баварія. Сергій Свитко сказав: “Якщо така угода буде підписана – це буде новий, більш якісний рівень стосунків між Вінниччиною і Баварією”.

Офіційна частина заходу завершилась підписанням протоколу намірів про співробітництво з Фондом Ганса Зайделя в Україні. Як раніше повідомлялося, Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний запевнив очільника обласної Ради, що готовий сприяти владі Вінниччини в налагодженні відносин з Баварією.

Довідка: В Україні діє 5 німецьких політичних фондів. Зокрема, Фонд Ганса Зайделя було засновано у 1967 році. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера і Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 році. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур. Фонд організовує навчання для підвищення кваліфікації службовців усіх рівнів управління, зокрема, посадових осіб місцевого самоврядування. До заходів залучаються німецькі експерти і фахівці, здійснюється обмін досвідом, організовуються інформаційні поїздки до Німеччини.  

Повернутись Створено: 16 лютого 2015 року, 17:45 Переглядів: 1626

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація