Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області привітало громадськість Вінниччини з Днем Конституції України. Роздрукувати

27 червня керівництво Вінницької області привітало учасників урочистих зборів громадськості Вінниччини, що відбулись в приміщенні облдержадміністрації з нагоди 19-ї річниці Дня Конституції України.

Кращих вінничан прийшли привітати голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Після виконання національного гімну України зібрання делегувало уповноважених представників для покладання квітів до місць, які символізують пам'ять про українських героїв, учасників національно-визвольних подій та розбудови української державності. Зокрема, до меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у м. Вінниці (в будівлі колишнього готелю “Савой”) та дошки Дмитру Марковичу – члену Центральної Ради, Міністру юстиції в Уряді УНР, засновнику Вінницького товариства “Просвіта”.

Виступаючі наголошували на важливості ухвалення Основного Закону, який знаменував остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, став величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначив вектор цивілізованого розвитку українського суспільства

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учасників зібрання з державним святом - Днем Конституції України. Він нагадав присутнім, що українці ще у 1710 році написали першу демократичну Конституцію Пилипа Орлика. А це на 77 років раніше за ухвалення Конституції США. Очільник обласної Ради наголосив також на тому, що північні сусіди підступно загарбали Україну і сотні років в ній панувала бездержавність. Український народ був під гнітом радянської імперії, в якій також приймались Конституції, але водночас зневажалися основні права громадян, здійснювалися репресії і Голодомори.

Очільник обласної Ради, звертаючись до присутніх, зазначив:

- Сьогодні ми переживаємо непростий час в історії України. Саме сьогодні відбувається боротьба за утвердження державності, за її незалежність та територіальну цілісність. Я переконаний в тому, що у цій боротьбі ми обов'язково здобудемо перемогу. Але нам дуже важливо для перемоги над агресором мати успіхи в нашій державі, подолати корупцію, здійснити реформи. І сьогодні Україна стала на шлях реформ. Ми віримо в те, що все в нас буде добре. Господь Бог дав нам такі випробування, напевно, для того, щоб ми зрозуміли, що таке українська держава, українська незалежність, її цінність для кожного з нас. І Господь Бог дав випробування для російського

народу, щоб росіяни розуміли, хто керує цією державою, яка в неї політична система, і що Росії потрібні зміни.

Шановний друзі! Я ще раз вітаю із прекрасним святом - Днем Конституції України. Перш за все, бажаю всім нам миру. Ми переможемо! Бажаю злагоди в суспільстві, бажаю всім нам змін на краще і, звичайно, здоров'я, добра та благополуччя,- сказав Сергій Свитко.

Кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей очільники Вінниччини нагородили державними нагородами, Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Окремими подяками обласної Ради Сергій Свитко нагородив депутата обласної Ради 6 скликання, директора Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Кібітлевського Йосипа Едуардовича, адвоката, громадського діяча - Палія Валерія Максимовича, головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні - Паненка Василя Васильовича та громадського діяча - Сіранчука Михайла Івановича Під час урочистостей виконувались пісні на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 17:18 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація