Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області привітало із професійним святом державних службовців Роздрукувати

23 червня в приміщенні облдержадміністрації голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник привітали працівників державної служби Вінницької області із професійним святом.

Керівники області нагородили старанних державних службовців за успіхи у роботі почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав зі святом держслужбовців Вінниччини, побажав здоров’я, добра, благополуччя, миру українським родинам і усій державі:

- Український народ протягом багатьох століть не мав власної держави, за яку поклали голови кращі сини і доньки українського народу. Дуже важкою була боротьба за українську державу у 20 столітті. Було кілька спроб відновити українську державність і соборність. Лицарі ідеї і чину – вояки Української Повстанської Армії помирали із гаслом: “Здобудеш українську державу, або загинеш у боротьбі за неї”. Сьогодні ми маємо українську державу, але для українського народу випали важкі випробування. Ніхто не може подолати народ, який прагне волі, свободи і бажання жити у власній державі. Не можна уявити держави без державного службовця. Напевно, це як автомобіль без двигуна. Ви виконуєте дуже важливу функцію. На вас покладено великий обов’язок служити українському народу і українській державі, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 23 червня 2014 року, 16:57 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація