23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області привітало колектив ТРК «ВІНТЕРА» з професійним святом Роздрукувати

13 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та народний депутат України Григорій Калетнік привітали колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України.

Сергій Татусяк назвав роботу працівників каналу професійною і зауважив, що з провідними журналістами обласна Рада працює пліч-о-пліч. Особливо, голова відзначив роботу редакції програми «Віче», яка висвітлює тематику місцевого самоврядування Вінниччини.

– Ви доносите ті головні посили, які важливі для життя області. Ви відпрацьовуєте кожну сесію, були нашим рупором під час роботи над Стратегією-2020. Отже, ми разом рухаємо колесо історії Вінниччини, – сказав С.Татусяк.

Він також побажав працівникам «ВІНТЕРИ» ефективної, плідної роботи при доброму здоров’ї та творчому натхненні.

Від імені обласної Ради та облдержадміністрації керівники подарували колективу сучасний комп’ютерний комплекс. А адміністрація телерадіокомпанії на чолі з генеральним директором Любов’ю Коваленко традиційно підготувала для співробітників святковий концерт.

 

 

Повернутись Створено: 13 листопада 2013 року, 11:48 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація