9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області привітало працівників культури з професійним святом Роздрукувати

9 листопада в приміщені Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди з Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Учасників зібрання з професійним святом привітали голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав  працівників культури та майстрів народного мистецтва, які прибули з усієї області, з святом, побажав їм та їхнім родинам здоров’я, добра, благополуччя, миру і Божого благословіння.

- Нам є чим пишатися, бо в нас велика історія української культури, яка бере витоки ще з Трипільської цивілізації. Думаю, що жодна інша нація не може пишатися такою історією культури. На жаль, український народ протягом багатьох століть не мав своєї державності. Вороги нашого народу намагалися знищити українську мову – останній бастіон захисту нації. Вони намагалися знищити українську пісню, українську вишиванку, українську культуру, але їм це не вдалося. Українська культура є духовною основою нації, і вона збережена нашими дідами та прадідами. Сьогодні ми маємо українську державу – відновлюються культурні напрацювання та цінності, які залишили у спадок для нас попередні покоління. Ми повинні відродити таку українську державу, яка стане запорукою гідного і достойного життя сучасного і наступних поколінь українців. Але українська незалежність була відновлена тому, що була збережена українська культура. Саме ви – шановне товариство, є тими людьми, які зберігають українську культуру і несуть її в широкі маси нашого народу, - сказав під час виступу Сергій Свитко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди професійного свята керівники області вручили нагороди і відзнаки кращим працівникам культури та майстрам народного мистецтва Вінниччини. Так, орденом “За заслуги ІІІ ступеня” нагороджено народного артиста України, професора, почесного громадянина Вінниці, засновника і керівника муніципального академічного камерного хору “Вінниця” Віталія Газінського, іншим учасникам вручили Почесні грамоти Міністерства культури України, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, дипломи управління культури і туризму облдержадміністрації, грошові винагороди.

На завершення для учасників свята було організовано культурно-розважальну програму.

Повернутись Створено: 9 листопада 2015 року, 16:59 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація