9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області привітало жіноцтво зі святом весни, краси і любові – Днем 8 березня Роздрукувати

6 березня очільники області – голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступники голови ОДА привітали своїх колег-жінок - працівниць апаратів обласної Ради і ОДА з прийдешнім Міжнародним жіночим днем – 8 березня.

Урочистості з нагоди свята весни, краси і любові відбулися в приміщенні облдержадміністрації. Керівники області привітали жіноцтво квітами та символічними подарунками.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав представниць чарівної статі зі святом та побажав здоров’я, жіночого щастя,  любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття. 

- Щиро вітаю Вас із святом весни. Хочу відмітити, що українки з-поміж усіх жінок світу є найвродливішими, найдобрішими, наймудрішими. Ви є берегинями сімей та родин, ви є берегинями нашої України. Ми – чоловіки, не просто вас любимо, ми вас обожнюємо. Нехай Господь Бог дарує здоров’я і щастя вам та вашим рідним, оберігає від усіх негараздів. Усім нам, нашій Україні бажаю миру, і миру переможного. Хай вам щастить у житті, - сказав Сергій Свитко.     

Зі словами вітання для жінок виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій та його заступники. А з нагоди свята кращі музичні виконавці області подарували  свої творчі вітання.

Повернутись Створено: 6 березня 2015 року, 16:48 Переглядів: 1831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація