23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області привітало жіноцтво зі святом весни, краси і любові – Днем 8 березня Роздрукувати

6 березня очільники області – голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступники голови ОДА привітали своїх колег-жінок - працівниць апаратів обласної Ради і ОДА з прийдешнім Міжнародним жіночим днем – 8 березня.

Урочистості з нагоди свята весни, краси і любові відбулися в приміщенні облдержадміністрації. Керівники області привітали жіноцтво квітами та символічними подарунками.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав представниць чарівної статі зі святом та побажав здоров’я, жіночого щастя,  любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття. 

- Щиро вітаю Вас із святом весни. Хочу відмітити, що українки з-поміж усіх жінок світу є найвродливішими, найдобрішими, наймудрішими. Ви є берегинями сімей та родин, ви є берегинями нашої України. Ми – чоловіки, не просто вас любимо, ми вас обожнюємо. Нехай Господь Бог дарує здоров’я і щастя вам та вашим рідним, оберігає від усіх негараздів. Усім нам, нашій Україні бажаю миру, і миру переможного. Хай вам щастить у житті, - сказав Сергій Свитко.     

Зі словами вітання для жінок виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій та його заступники. А з нагоди свята кращі музичні виконавці області подарували  свої творчі вітання.

Повернутись Створено: 6 березня 2015 року, 16:48 Переглядів: 1517

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація