Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області привітало журналістів з професійним святом Роздрукувати

5 червня у приміщенні обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгодрукування.

Кращих представників засобів масової інформації Вінницького краю із професійним святом вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

– Створення умов для об’єктивної, впевненої та комфортної роботи журналістів – це шлях до демократії та реальних перетворень у суспільстві. На теренах Вінниччини ми формуємо саме таку атмосферу, і дуже важливо, аби ми разом могли не лише створювали ці комунікації, а й закріплювати і втілювати їх в життя, - зазначив Іван Мовчан.

Ігор Кревський подякував представникам засобів масової інформації за співпрацю від імені депутатського корпусу обласної Ради та всіх органів місцевого самоврядування Вінниччини.

– Бажаю, щоб головним принципом вашої роботи була правдивість. Несіть правду у маси і вона вернеться до вас сторицею, – сказав І.Кревський.

З нагоди професійного свята кращим представникам мас-медіа були вручені Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Крім того Спілка журналістів нагородила переможців різноманітних творчих конкурсів, що відбувалися протягом року.

Повернутись Створено: 6 червня 2013 року, 09:54 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація