23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області привітало журналістів з професійним святом Роздрукувати

5 червня у приміщенні обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгодрукування.

Кращих представників засобів масової інформації Вінницького краю із професійним святом вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

– Створення умов для об’єктивної, впевненої та комфортної роботи журналістів – це шлях до демократії та реальних перетворень у суспільстві. На теренах Вінниччини ми формуємо саме таку атмосферу, і дуже важливо, аби ми разом могли не лише створювали ці комунікації, а й закріплювати і втілювати їх в життя, - зазначив Іван Мовчан.

Ігор Кревський подякував представникам засобів масової інформації за співпрацю від імені депутатського корпусу обласної Ради та всіх органів місцевого самоврядування Вінниччини.

– Бажаю, щоб головним принципом вашої роботи була правдивість. Несіть правду у маси і вона вернеться до вас сторицею, – сказав І.Кревський.

З нагоди професійного свята кращим представникам мас-медіа були вручені Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Крім того Спілка журналістів нагородила переможців різноманітних творчих конкурсів, що відбувалися протягом року.

Повернутись Створено: 6 червня 2013 року, 09:54 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація