9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області привітало журналістів з професійним святом Роздрукувати

5 червня у приміщенні обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгодрукування.

Кращих представників засобів масової інформації Вінницького краю із професійним святом вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

– Створення умов для об’єктивної, впевненої та комфортної роботи журналістів – це шлях до демократії та реальних перетворень у суспільстві. На теренах Вінниччини ми формуємо саме таку атмосферу, і дуже важливо, аби ми разом могли не лише створювали ці комунікації, а й закріплювати і втілювати їх в життя, - зазначив Іван Мовчан.

Ігор Кревський подякував представникам засобів масової інформації за співпрацю від імені депутатського корпусу обласної Ради та всіх органів місцевого самоврядування Вінниччини.

– Бажаю, щоб головним принципом вашої роботи була правдивість. Несіть правду у маси і вона вернеться до вас сторицею, – сказав І.Кревський.

З нагоди професійного свята кращим представникам мас-медіа були вручені Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Крім того Спілка журналістів нагородила переможців різноманітних творчих конкурсів, що відбувалися протягом року.

Повернутись Створено: 6 червня 2013 року, 09:54 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація