Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області закликало підприємців підтримати обороноздатність Вінниччини Роздрукувати

5 травня в сесійній залі обласної Ради відбулась зустріч керівництва області з підприємцями Вінниччини щодо підтримки обороноздатності регіону і гарантування безпеки українських громадян. Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Підприємців, представників малого і середнього бізнесу поінформували про складну внутрішньополітичну і економічну ситуацію в країні, про потребу підтримки Збройних Сил України та заходи посилення безпеки у Вінницькій області. Зокрема йшлося про фінансову допомогу у формуванні двох спеціальних батальйонів територіальної оборони, що виконуватимуть функції охорони південних кордонів і допомагатимуть правоохоронцям у забезпеченні спокою і правопорядку в краї.

 

Голова обласної Ради Сергій Свитко, звертаючись до підприємців, підкреслив їхню важливу роль у підтримці спільних із владою заходів, що спрямовані на захист Вінниччини від російських екстремістів і запобігання виникненню будь-яких провокацій та дестабілізації ситуації в регіоні.

 

- Ми знаходимося у стані неоголошеної війни із російським агресором. В цих умовах дуже важлива воля нації до самостійного і гідного життя у своїй державі. Від єдності чинної влади і народу, влади і представників бізнесу у цей скрутний для нашої держави момент, залежить, чи збережемо ми незалежну українську державу. Тому, ми звертаємося до підприємців Вінниччини із закликом допомогти органам влади захистити територіальну цілісність, суверенність і самостійність української держави, - зазначив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 6 травня 2014 року, 13:45 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація