23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області закликало підприємців підтримати обороноздатність Вінниччини Роздрукувати

5 травня в сесійній залі обласної Ради відбулась зустріч керівництва області з підприємцями Вінниччини щодо підтримки обороноздатності регіону і гарантування безпеки українських громадян. Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

Підприємців, представників малого і середнього бізнесу поінформували про складну внутрішньополітичну і економічну ситуацію в країні, про потребу підтримки Збройних Сил України та заходи посилення безпеки у Вінницькій області. Зокрема йшлося про фінансову допомогу у формуванні двох спеціальних батальйонів територіальної оборони, що виконуватимуть функції охорони південних кордонів і допомагатимуть правоохоронцям у забезпеченні спокою і правопорядку в краї.

 

Голова обласної Ради Сергій Свитко, звертаючись до підприємців, підкреслив їхню важливу роль у підтримці спільних із владою заходів, що спрямовані на захист Вінниччини від російських екстремістів і запобігання виникненню будь-яких провокацій та дестабілізації ситуації в регіоні.

 

- Ми знаходимося у стані неоголошеної війни із російським агресором. В цих умовах дуже важлива воля нації до самостійного і гідного життя у своїй державі. Від єдності чинної влади і народу, влади і представників бізнесу у цей скрутний для нашої держави момент, залежить, чи збережемо ми незалежну українську державу. Тому, ми звертаємося до підприємців Вінниччини із закликом допомогти органам влади захистити територіальну цілісність, суверенність і самостійність української держави, - зазначив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 6 травня 2014 року, 13:45 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація