23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області зустрілось із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини Роздрукувати

9 жовтня керівники Вінницької області та міста Вінниці провели зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Лілою Ролдан Васкес де Муан. У зустрічі взяли участь: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, посадовці обласної влади.

Це другий робочий візит на Вінниччину Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки. Ліла Ролдан Васкес де Муан перед початком зустрічі запропонувала очільникам області вшанувати загиблих українських вояків в зоні АТО і Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. В рамках зустрічі представники сторін обговорили перспективи поглиблення співпраці в питаннях сільського господарства, туризму, культурного обміну, розширення зовнішньо-торгівельних відносин.

Пані Посол зазначила, що бажає українцям миру в державі і зупинки кровопролиття на сході країни: “Ми бачимо, що український народ єдиний у своєму прагненні жити в незалежній, мирній і демократичній країні. Світові держави підтримують Україну на цьому шляху. В Аргентині існує велика українська діаспора – це близько 350 тис. чоловік. Українці стали невід’ємною частиною аргентинського суспільства і повноцінними громадянами, як в професійному, так і в культурному відношенні”. Ліла Ролдан Васкес де Муан підкреслила, що Аргентинська Республіка може запропонувати Україні співпрацю і поділитися досвідом в питанні розвитку аграрного сектору і сфери туризму, виробництва сільськогосподарської техніки, насіннєвих технологій, тваринництва, державних програм навчання для іноземних студентів. Є реальна можливість постачання в Україну автозапчастин, медикаментів і ліків, вина, м’яса та рибних ресурсів з Аргентини.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки з візитом на Вінниччину і вказав на важливість співпраці між Україною та Аргентиною:

- Український і аргентинський народи мають спільну історію, адже 350 тисяч етнічних українців представляють діаспору України в Аргентині. В свій час частина наших співвітчизників через трагічну історію, були вимушені шукати кращої долі в далекій Аргентині. Я неодноразово спілкувався із українцями – громадянами Аргентини і переконався в тому, що держава Аргентина належним чином гарантує права і свободи своїх громадян, зокрема українців. Емігранти з України зробили і свій вагомий внесок в розвиток Аргентини. Для нас є цікавою співпраця з аргентинською державою в сфері туризму і культури, реалізації соціально-економічних проектів, вирощування сільськогосподарських культур, розвитку тваринництва. Сподіваємося також і на міжрегіональну співпрацю між Вінниччиною і адміністративно-територіальними одиницями аргентинської держави, - зазначив Сергій Свитко. 

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини Ліла Ролдан Васкес де Муан цікавилася також станом справ із переселенцями в області, надійністю територіальної оборони. Пані Посол надала керівництву області пропозиції аргентинських експортних груп щодо співпраці з Україною і запросила очільників Вінниччини відвідати Аргентину для участі у найбільшій в країні сільськогосподарській виставці, яка відбувається в країні двічі на рік, щоб ознайомитися із досягненнями Аргентинської Республіки в розвитку аграрної галузі. Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між українською і аргентинською сторонами. В рамках візиту до Вінницької області заплановано виступ Ліли Ролдан Васкес де Муан у Вінницькій торгово-промисловій палаті з презентацією про Аргентинську Республіку.

Довідка: за даними Державної служби статистики України, за перші сім місяців 2014 року загальний обсяг взаємної торгівлі товарами між Україною та Аргентиною становив 52,6 млн. дол. Експорт українських товарів до Аргентини в січні-червні 2014 року склав 7,3 млн. дол., а імпорт до України за цей період становив 45,3 млн дол. Українська діаспора Аргентини представлена понад 40-а українськими громадськими, культурними, релігійними та молодіжними організаціями. Одним з важливих напрямів культурно-гуманітарного співробітництва України та Аргентинської Республіки протягом останніх років є комплекс заходів, пов’язаних з тематикою Голодомору-Геноциду 1932 – 1933 років в Україні. На знак солідарності з українським народом Національним парламентом Аргентинської Республіки, а також низкою органів влади регіонального та муніципального рівнів було ухвалено відповідні рішення про вшанування пам’яті жертв Голодомору-Геноциду.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2014 року, 18:45 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація