23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво області зустрілось із журналістами Сходу і Півдня України Роздрукувати

16 травня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з представниками засобів масової інформації Сходу і Півдня України на тему “Діалог влади із пресою”.

Зустріч відбулась в рамках проекту громадської організації “Інтерньюз Україна” – “Схід-Захід”: редакції за обміном”. В результаті діалогу із українськими журналістами було обговорено: засади і форми співпраці обласної влади із засобами масової інформації, участь влади у формуванні громадської думки через ЗМІ, роль журналістів у вирішенні актуальних проблем сьогодення. Присутніх журналістів також цікавило, що влада робить для покращення роботи із ЗМІ, як Вінниччина приймає біженців зі Сходу і Півдня України, які заходи вживає для уникнення внутрішнього протистояння, що робить для збереження історичної і культурної спадщини регіону, так як Вінниччина за кількістю  пам’яток культури посідає провідні місця в Україні?

Анатолій Олійник розповів журналістам про заходи влади із стабілізації суспільно-політичної ситуації в області, соціально-економічного розвитку та забезпечення проведення позачергових президентських виборів у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розповів журналістам про діяльність депутатського корпусу обласної Ради, співпрацю виконавчої і представницької гілок влади з вирішення проблем і завдань на Вінниччині, взаємодію органів місцевого самоврядування із представниками засобів масової інформації, інформаційну роботу обласної Ради, з метою донесення правди про діяльність керівництва області до громадян. Крім того, Сергій Свитко зупинився на темі складного внутрішнього і зовнішньополітичного стану в українській державі, вказав на важливу роль ЗМІ у об’єктивному висвітленні подій на Сході і Півдні України.

- Ми бачимо негативний приклад брехні і дезінформації журналістами Росії свого народу щодо подій в Україні. Це прикро, бо журналісти повинні бути перш за все громадянами, мають формувати громадську думку, бути людьми із гідністю, і насамперед доносити до усіх громадян правду. В Російській Федерації також ігнорують права національних меншин і народів. Зокрема, українці в Росії не мають таких національно-культурних прав, шкіл, товариств, як росіяни на Сході і Півдні України. Українці в Росії страждають від цього. Російська влада здійснює насправді шовіністичну політику асиміляції усіх народів, що мешкають на території Російської Федерації, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко також зазначив, що в умовах військового втручання і складної політичної ситуації в державі, Україні потрібна сильна президентська влада, унітарний устрій, чітка вертикаль влади в нинішніх умовах. Звертаючись до представників східних і південних регіонів України, очільник обласної Ради побажав мешканцям цієї частини української держави відповідальності за своє  майбутнє і майбутнє України.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 12:23 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація