Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області зустрілось із журналістами Сходу і Півдня України Роздрукувати

16 травня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка та голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з представниками засобів масової інформації Сходу і Півдня України на тему “Діалог влади із пресою”.

Зустріч відбулась в рамках проекту громадської організації “Інтерньюз Україна” – “Схід-Захід”: редакції за обміном”. В результаті діалогу із українськими журналістами було обговорено: засади і форми співпраці обласної влади із засобами масової інформації, участь влади у формуванні громадської думки через ЗМІ, роль журналістів у вирішенні актуальних проблем сьогодення. Присутніх журналістів також цікавило, що влада робить для покращення роботи із ЗМІ, як Вінниччина приймає біженців зі Сходу і Півдня України, які заходи вживає для уникнення внутрішнього протистояння, що робить для збереження історичної і культурної спадщини регіону, так як Вінниччина за кількістю  пам’яток культури посідає провідні місця в Україні?

Анатолій Олійник розповів журналістам про заходи влади із стабілізації суспільно-політичної ситуації в області, соціально-економічного розвитку та забезпечення проведення позачергових президентських виборів у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко розповів журналістам про діяльність депутатського корпусу обласної Ради, співпрацю виконавчої і представницької гілок влади з вирішення проблем і завдань на Вінниччині, взаємодію органів місцевого самоврядування із представниками засобів масової інформації, інформаційну роботу обласної Ради, з метою донесення правди про діяльність керівництва області до громадян. Крім того, Сергій Свитко зупинився на темі складного внутрішнього і зовнішньополітичного стану в українській державі, вказав на важливу роль ЗМІ у об’єктивному висвітленні подій на Сході і Півдні України.

- Ми бачимо негативний приклад брехні і дезінформації журналістами Росії свого народу щодо подій в Україні. Це прикро, бо журналісти повинні бути перш за все громадянами, мають формувати громадську думку, бути людьми із гідністю, і насамперед доносити до усіх громадян правду. В Російській Федерації також ігнорують права національних меншин і народів. Зокрема, українці в Росії не мають таких національно-культурних прав, шкіл, товариств, як росіяни на Сході і Півдні України. Українці в Росії страждають від цього. Російська влада здійснює насправді шовіністичну політику асиміляції усіх народів, що мешкають на території Російської Федерації, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко також зазначив, що в умовах військового втручання і складної політичної ситуації в державі, Україні потрібна сильна президентська влада, унітарний устрій, чітка вертикаль влади в нинішніх умовах. Звертаючись до представників східних і південних регіонів України, очільник обласної Ради побажав мешканцям цієї частини української держави відповідальності за своє  майбутнє і майбутнє України.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 12:23 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація