9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво та виконавчий апарат обласної Ради привітали з новорічно-різдвяними святами ансамбль «Дударик» і фольклорний гурт «Розмай» Роздрукувати

28 грудня дитячий ансамбль сопілкарів «Дударик» Вінницької обласної станції юних натуралістів привітав голову обласної Ради та виконавчий апарат з Новим роком та Різдвом Христовим. Діти заспівали новорічних пісень та побажали присутнім щастя, здоров’я, багатої долі.

– Дякую вам за чудове новорічне привітання. Насправді саме ви, діти, є носієм українських традицій та культури. Бажаю вам у прийдешньому 2018 році миру, щастя, добробуту вашим сім’я, затишку в домівках. За вами майбутнє нашої країни, її процвітання, збереження народних традицій та обрядів, – привітав сопілкарів голова обласної Ради Анатолій Олійник та разом із заступником голови Михайлом Кременюком вручив дітям солодкі подарунки.

Також фольклорний гурт «Розмай» викладачів Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу на чолі з директором закладу Костянтином Войцехівським привітали працівників виконавчого апарату обласної Ради та керівництво з прийдешніми новорічними святами і заспівали пісень.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2017 року, 14:17 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація